تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

تراش و تراز (تولید کننده انواع مدل نرده و پایه نرده)

يکشنبه 18 خرداد 1399
2:54
ولقان حسینی

 

تراش و تراز (تولید کننده انواع مدل نرده و پایه نرده)

 

کارگاه تراش و تراز از سال 1382 فعالیت خود را با خراطی روی چوب آغاز کرد و با افزایش فروش و تنوع در سفارشات، کار با دستگاه CNC تخت و روتاری را در کنار کار دست قرار داد تا هنر دست و قدرت و سرعت صنعت را جهت تولید پایه و نرده چوبی و نرده های ترکیبی (چوب و فرفوژه، چوب و استیل، چوب و شیشه و ...) به کار گیرد.

تراش و تراز، با سالها تلاش و کار شبانه روزی و استفاده از ماشین آلات و ابزار مدرن، به منظور افزایش بهره وری، نرده های چوبی و ترکیبی اعم از چوب و فرفورژه، چوب واستیل، چوب و شیشه و مشابه آن را با هرگونه چوب ایرانی و خارجی و هر نوع سفارشی، در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، تولید و نصب میکند.

از سال 1382 که کار خراطی بر روی چوب را در یک مغازه آغاز کردیم و خود را با نام تراش و تراز معرفی کردیم برآن بودیم و هستیم که کار باید خردمندانه و هنرماندانه انجام شود تا علاوه برا پاسخ به تقاضای بازار، بر بلندای هنر این مرز و برم بیافزاییم و امروز ما قادر به تولید پایه، پله و نرده چوبی درون و بیرون ساختمان با هرگونه چوب و به سفارش مشتری هستیم.

گروه تراش و تراز، با سالها تجربه، تولید کننده انواع پله چوبی، نرده چوبی و پایه نرده چوبی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در بازا کشور است. تیم نصب تراش و تراز، متشکل از مجرب ترین افراد این حوزه، که کار نصب محصولات و تولیدات را به بهترین شکل ممکن و درکوتاه ترین زمان انجام میدهند.

گروه تراش و تراز براین باور است که دریچه‌ای باز شده است و امید دارد که این دریچه، در و این در، دروازه ای شود و پیشه ای دیگر در کویر یزد بر فرهنگ کار و هنر ایرانی بیافزاید.

تلفن: ۰۳۵۳۷۲۵۱۹۹۰ و فکس: ۰۳۵۳۷۲۵۶۶۱۳

آدرس: یزد، همافر، خیابان ایمان، چهارراه باقریه، نمایشگاه و دفتر مرکزی تراش تراز.

تولید کننده انواع مدل نرده و پایه نرده

از سال ۱۳۸۲ که کار خراطی بر روی چوب را در یک مغازه آغاز کردیم. خود را بانام تراش و تراز معرفی کردیم. کارگاه تراش و تراز باکار مداوم در طول سال‌های گذشته و افزایش تجربه‌های خود، کار با دستگاه سی ان سی تخت و روتاری را کنار کاردستی خود قرار داد تا نرده‌های چوبی و ترکیبی آن اعم از چوب و فرفورژه، چوب و استیل، چوب و شیشه و مشابه آن را با هرگونه چوب ایرانی و خارجی و با هر نوع سفارش تولید و نصب نماید. کارگروه تراش و تراز بر این باور است که دریچه‌ای بازشده است و امید دارد که این دریچه، در و این در، دروازه‌ای گردد و پیشه‌ای دیگر در کویر یزد  بر فرهنگ کار و هنر ایرانی بیفزاید.

نشانه و نشان نامه‌ای از کارگاه تراش و تراز = اندکی از انبوهی از اشک و سرشک‌ها، شیب و نشیب‌ها، شتاب و شکیب‌ها، برداشت‌ها و باور داشت‌ها و یارایی‌ها و کارایی‌ها از خاستگاه تا خواستگاه با نام دانایی که هر کار کند، شاهکار کند.

به یاد آریم که ترازمند، فرازمند است.

نشان نامه تراش تراز

چهارچوب و بنیاد تراش و تراز

هر چیزی چارچوبی دارد و بنیادِ بنیادِ فرهنگمندی و آیینمندی و سامانمندی و نهادمندی، ترازمندی است. هم از این‌رو، از همان روزهای آغازین در سال ۱۳۸۲ که کار بر روی چوب – بیشتر، گرد کردن چوب و ساخت سازه‌ها و پایه‌ها و کمتر، ساخت دیگر فراورده‌های چوبی – در یک مغازه کلید زده شد؛ خود را با شناسه ”تراش و تراز“ شناختیم و شناساندیم.

گذشته و تاریخچه تراش تراز

تراش و تراز، با کار شبانه روزی در گذار سال‌های سال، در چرخه آموزشداد و آموزشدید، بر آموخته‌ها و اندوخته‌ها و چندی و چونیِ کار و فرهنگ کار و شگردها و شیوه‌ها و سازه‌ها و ابزارها و نیروهای در پیوند با زمینه کاری خود؛ افزود تا آنجا که بهر بهبود بهره وری و پیشرفت و پیشبرد کار و بهر پاسخگویی به بازار کار به دستگاه‌های خودکار CNC رو آورد و کار با دستگاه را در کنار کار با دست نهاد؛ تا بتواند کار با چوب را هر اندازه هم که پر پیچاچرخ و پر خماچم باشد؛ به سامان برساند و جای و جایگاه شایسته و بایسته خود را در بازار کار و هنر بیابد.

تلاش و کار در تراش تراز

با نگاهی به گذشته و نگاهی به آینده، در راهی که گام نهاده‌ایم؛ برآن بوده‌ایم دیروز و هستیم امروز که کاری که انجام می‌شود و به فرجام می‌رسد؛ خردمندانه و هنرمندانه باشد و در این پهنه، بر پهنای مرزها و بر بلندای ترازها بیفزاییم تا کار ما و کارگاه ما، پاسخی راستین به پرسش‌هایی راستین باشد و دربایسته های بایسته را برآورد. امروز ما توانمندیم تا پایه‌ها، پله‌ها و نرده‌های چوبی درون و برون ساختمان و دیگر کارهایی از این دست را با هرگونه چوب ایرانی و انیرانی و با هرگونه سفارشی بسازیم و کار را با ایستایی و استواری بر هم سوار سازیم.

دیدگاه و ایدئولوژی تراش تراز

همه مردم را و همه گیتی را در درازنای و راستای دیدگان و دیدگاه خود نهاده‌ایم و باور داریم که هستی با همه رنگارنگی و رنگ به رنگی، هنگامه هماهنگی و یگانگی و یکتایی است و هستی و هنجارهای هستی را هیچ سستی و گسستی نیست و هستی را راستا، راستی و رُستی است. با گریز و پرهیز از دود و دم‌ها و دمدمه‌های برآمده از بیکاری، بدکاری، بازیگری و بازاریگری؛ پویایی و پایایی کار و فرهنگ کار را بنیاد نهاده‌ایم؛ چرا که بازار و فرایندهای آن را داستانی است و بازاریگری و ترفندهای آن را داستانی دیگر.

چشم انداز و هدف تراش تراز

اکنون، پنجره‌ای گشوده شده، باشد که این دریچه، در و این در، دروازه‌ای گردد و افروزش و افرازشِ اندیشه‌ای و پیشه‌ای دیگر در کناره کویر بر گستره کار و فرهنگ کار فراگیر و فراگستر گردد. زندگی و ارزندگی، رهاورد و دستاورد سازندگی است و بی سازندگی، مردگی و پژمردگی جایگزین و جانشین زندگی و سر زندگی و ارزندگی گردد.

تماس با ما

فروشگاه و نمایشگاه

تلفن: ۰۳۵۳۷۲۵۱۹۹۰

فکس: ۰۳۵۳۷۲۵۶۶۱۳

یزد، همافر، خیابان ایمان، چهارراه باقریه، نمایشگاه و دفتر مرکزی تراش تراز.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 55 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

فروشگاه تخصصی شمع خودرو

جمعه 2 خرداد 1399
16:52
ولقان حسینی

فروشگاه تخصصی شمع خودرو

فروش عمده و خرده شمع خودرو

فروش شمع حرفه ای خودرو (بوش، دنسو، ایکیوم، ان جی کا و سایر برندها) بهترین شمع با بهترین قیمت بازار به صورت عمده و خرده.

1.     شمع ان جی کا

2.     شمع اکیوم

3.     شمع بوش

4.     شمع دنسو

5.     سایر شمع‌های حرفه ای خوردهای ایرانی و خارجی

فروشگاه یدک ماهان

09050305219 

 

شمع ان جی کا

شمع ان جی کا NGK

ان جی کا یعنی شمع ژاپنی سوپر خودرو این اصطلاحیه که در بازار شمع فروشان بدان اطلاق میشه. توجه بسیار بالای NGK در برتری کیفیتی حتی گاهی بدون توجه به صرفه اقتصادی را می توان در میان شمع خودرو را یک ویژگی متمایز این برند شمع خودرو دانست. ژاپنی های در طراحی و ساخت شمع NGK توانسته اند سهم بزرگی از بازار را در اختیار گرفته و رقیب سرسختی برای برندهای پرفروش مثل BOSCH باشند. البته نباید یادمان برود شمع ان جی کا چون به لحاظ کیفی در سطح شمع های خاص بازار در حال رقابت است شاید به لحاظ قیمتی خیلی هم ارزان باشد. NGK شمع های ایریدیوم هستند. که در آنها رسانایی فلز بسیار کمتر از مس است ولی عمر طولانی تری داشته و در دمای پایین کار می کند. علاوه بر این 4 تا 5 برابر گرانتر از پلاتین هستند. شمع های ایریدیوم از نظر عملکرد بهترین نوع شمع نیستند اما هیچ شمعی از نظر دوام حریف آنها نمی شود (طول عمر 2 تا 3 برابری شمع های مسی). از طرف دیگر، شمع های ایریدیوم از نظر عملکرد یکنواخت و دوام گزینه بهتری نسبت به شمع های پلاتینوم هستند. این نوع شمع ها به رسیدگی کمتری نیاز دارند و معاینه وضعیت آنها هر 6 ماه کافی بوده و به لحاظ عملکردی پایداری خوبی نشان می دهند. از طرف دیگر، شمع های NGK یک جانشین استاندارد برای نمونه های مشابه پلاتینوم هستند. اگر دنبال یک شمع ارزان با عملکرد پایدار و عمر بیشتر هستید، NGK انتخاب مناسبی است.

شمع اکیوم

شمع اکیوم Eyquem

شمع موتور اکیوم تولیدی کشور فرانسه از شناخته شده ترین شمع های روز بازار است که دارای طیف گسترده ای از محصولات برای انواع خودروها می باشد. اکیوم جزء پیشگامان و شمع های خودرو با کیفیت به لحاظ طول عمر و کیفیت جرقه می باشد. اگر بخواهیم شمع اکیوم را به یک مزیت رقابتی در مقایسه با شمع های پرفروش بازار نظیر بوش یا ان جی کا معرفی نمایید باید بگوییم کیفیت جرقه شمع اکیوم کم نظیر است. محصولات اکیوم فرانسه بر 4 مشخصه اصلی در تولید بصورت همزمان تاکید دارند که عبارتند از: - طول عمر بالا - قابلیت محافظت از موتور - کارکرد گرم - کارکرد سرد. خانواده گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه عمدتا" شمع های اکیوم را در محصولات جهانی خود مصرف می کنند.

شمع بوش

شمع بوش Bosch

شمع بوش آلمانی از پر طرافدارترین و شناخته شده ترین شمع های بازار محسوب می گردد. شمع بوش در چند دسته شمع های سوپر و سوپرپلاس، شمع های پلاتینیوم پلاس کله قندی، شمع های پلاتینیوم سوزنی، شمع های دابل پلاتینیوم لیزری، شمع های ایریدیم پلاتینیوم، شمع های ایریدیم و دبل ایریدیم دو سر سوزن تقسیم بندی می شوند. آنچه در مورد شمع بوش این روزها در سطح بازار مشتریان را دچار تردید می کند طیف گسترده نمونه های مشابه و تقلبی آن در بازار می باشد که در این خصوص باید بگوییم با بررسی شیوه های تعیین اصالت شمع که در ادامه بازگو شده و اعتماد به خدمتگذارنتان در فروشگاه قطعات خودرویی بدک ماهان یک خرید مطمئن را تجربه کنید. نکته حائز اهمیت دیگر در خصوص شمع های بوش کشور سازنده می باشد و آن هم اینکه اصالت صرفا" با آلمان شناخته نمی شود در برخی مدل ها کشور سازنده روسیه می باشد که بر اساس تجربیات این چند ساله در مجموعه قطعات خودرویی باید بگوییم برخی مدل های روسی همتا ندارند از جمله می توان به آن شمع بوش ساخت روسیه که به خاویار سیاه معروف شده اشاره کرد. در مورد شمع اتومبیل مارک بوش می توانیم بگوییم اگر خرید صحیحی انجام بدهید یک محصول استاندارد و مقرون به صرفه در اختیار داشته و نسبت به کارکرد منصفانه آن در خودرو خودتان اطمینان نمایید.

شمع دنسو

شمع دنسو Denso

دنسو (Denso) شرکت خودروسازی ژاپنی است، که در زمینه تولید و عرضه انواع قطعات خودروها، کامیونها و ماشین‌آلات سنگین فعالیت می‌نماید. این شرکت در سال ۱۹۴۹ تحت نام نیپون دنسو تأسیس شد و در سال ۱۹۹۶ به‌فرم کنونی، تغییر نام داد. شرکت دنسو یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه تویوتا به‌شمار می‌آید. شهرت آن در کشورهای توسعه‌یافته، اغلب به‌دلیل خلق بارکدهای دوبعدی کیو آر کد می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر کاریا، آیچی، ژاپن قرار دارد  و سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می‌شود. در سال ۲۰۱۰ شرکت دنسو در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۲۳۲ از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت. در حال حاضر، شرکت دنسو از ۱۸۴ شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌است، که تعداد ۶۸ شرکت در ژاپن، ۳۴ شرکت در آمریکا، ۳۴ شرکت در اروپا و ۴۸ شرکت در آسیا-اقیانوسیه مستقر می‌باشند.

سایر شمع‌ها

شمع خودرو

در اتومبیل، شمع ابزاری است برای انتقال جرقه‌های متناوب برق داخل سیلندرها که در انتهای سیلندر و روی سرسیلندر در موتور اتومبیل نصب می‌شود و برق موتور که با حرکت متناوب دلکو به سر شمع‌ها می‌رسد، طوری تنظیم شده که به هنگام فشردگی بخار بنزین در انتهای سیلندر جرقه‌ای از انتهای شمع ساطع شده، باعث انفجار بنزین و حرکت موتور می‌گردد.

 

یدک ماهان، فروشگاه لوازم یدکی خودرو

فروشگاه یدک ماهان با بهره‌گیری از تخصص و توان بالقوه متخصصین در زمینه ‌قطعات یدکی و متعلقات مصرفی خودرو شروع به فعالیت نموده و توانسته به سطح قابل قبول در ارائه خدمات به مشتریان محترم در حوزه خودرو دست یابد. فروشگاه یدک ماهان افتخار دارد که به مدد و یاری خداوند متعال و با تلاش پرسنل خود به عنوان یک مجموعه مورد اعتماد مردم، به ارائه مشاوره، تامین و تضمین قطعات مورد نیاز هموطنان گرامی بپردازد.

فروشگاه یدک ماهان همچنین گزینه های بهتری نسبت به فروشندگان محلی در اختیارتان قرار میدهد. بهترین کیفیت لوازم و قطعات را با پایین ترین قیمت میتوانید در فروشگاه یدک ماهان پیدا کنید. متعهدیم قطعات اورجینال خودرو را با قیمت مناسب عرضه کنیم و کیفیت و اصالت کالا را تضمین میکنیم.

یدک ماهان، فروش عمده قطعات یدکی خودرو

فروشگاه یدک ماهان با پشتوانه سالها فعالیت در زمینه شناخت و توزیع قطعات یدکی اصلی اتومبیل و بهره مندی از دانش آکادمیک در زمینه خدمات پس از فروش خودرو مفتخر است محصولات برتر بازار لوازم یدکی را با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالا با قیمت مناسب در اختیار مشتريان قرار دهد.

فروشگاه یدک ماهان با توجه به گستردگی و تعدد قطعات خودرو و همچنین تنوع انواع خودرو، به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین آماده پاسخگویی میباشد.

آدرس: شیراز، معالی آباد، قصر2، واحد 17

09050305219 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 35 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

#freehosting #besthosting #cloudhosting #freeserver #cloudserver #هاست #هاست_رایگان #سرور #سرور_را

چهارشنبه 24 ارديبهشت 1399
2:57
ولقان حسینی

 #freehosting #besthosting #cloudhosting #freeserver #cloudserver 

#هاست #هاست_رایگان #سرور #سرور_رایگان #سرور_ابری #سرور_کلاد #بهترین_هاست #هاستینگ

https://www.onlinenic.com/en/Home/cloudReferral.html?usercode=931dce2cf89530170469d496d4f63ad6


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 43 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

موفقیت در بورس و بازارهای مالی با ربات بورس ایران

سه شنبه 23 ارديبهشت 1399
22:47
ولقان حسینی

 موفقیت در بورس و بازارهای مالی با ربات بورس ایران

 • این ربات بروی تمام نمادهای بورسی و فرابورسی نصب میشه و برای شما سیگنال خرید و فروش صادر می کنه.
 • با آموزش استراتژی و مدیریت سرمایه ویژه ی همین ربات بهتون داده میشه می تونید سهم های مناسب را دریافت و کسب سود کنید.
 • از طریق این ربات بهتون آموزش داده میشه که سهام کوتاه مدت و میانمدت رو شناسایی و سهام داری کنید.
 • این ربات قادر به تجزیه و تحلیل همزمان تمامی نمادهای بورسی و فرابورسی هست.
 • قادر به شناسایی ورود پول هوشمند در سهم مورد نظر هست.
 • عموم سیگنالهای خریدی که صادر میشه، بعد از یک روز الی یک هفته صف خرید تشکیل میشه.
 • درواقع شما قادر خواهید بود قبل از تشکیل صف وارد سهم شوید و ۱۰۰درصد سود رشد سهم رو کسب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

بنی فارکس
09124018743
https://www.bennyforexhunter.com


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 33 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

پریروز فهمیدم #جراح حتی پروانه جراحی هم نداشته

يکشنبه 21 ارديبهشت 1399
22:25
ولقان حسینی

 پریروز فهمیدم #جراح حتی پروانه جراحی هم نداشته
https://www.instagram.com/p/B_DEI93JxuL/
از تمام توان و تجربم استفاده میکنم تا دوباره کسی فریب تبلیغاتتون رو نخوره
@iranzamin_pethospital
@iranzamin_petshop @iranzamin_physiotherapy
#بیمارستان_تخصصی_دامپزشکی_ایران_زمین#بیمارستان_دامپزشکی_شبانه_روزی_ایران_زمین #بیمارستان_دامپزشکی_ایران_زمین#بیمارستان_دامپزشکی_شبانه_روزی_کرج #دامپزشکی_شبانه_روزی_کرج#دامپزشکی_کرج#دامپزشکی_کرج#دامپزشکی_درختی#دامپزشکی_مهرویلا#دامپزشکی #فیزیوتراپی#فیزیوتراپی_دامپزشکی #فیزیوتراپی_دامپزشکی_کرج#دامپزشکی_
@iranzamin_pethospital
@iranzamin_physiotherapy
#بیمارستان_تخصصی_دامپزشکی_ایران_زمین#بیمارستان_دامپزشکی_شبانه_روزی_ایران_زمین #بیمارستان_دامپزشکی_ایران_زمین#بیمارستان_دامپزشکی_شبانه_روزی_کرج #دامپزشکی_شبانه_روزی_کرج#دامپزشکی_کرج#دامپزشکی_کرج#دامپزشکی_درختی#دامپزشکی_مهرویلا#دامپزشکی #فیزیوتراپی#فیزیوتراپی_دامپزشکی #فیزیوتراپی_دامپزشکی_کرج#دامپزشکی_تخصصی_کرج


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 30 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

20 کتاب شگفت انگیز که تبدیل به فیلم سینمایی شده اند.

سه شنبه 16 ارديبهشت 1399
17:28
ولقان حسینی

 

20 کتاب شگفت انگیز که تبدیل به فیلم سینمایی شده اند.


در اینجا 20 کتاب شگفت انگیز وجود دارد که ازآنها یک فیلم سینمایی ساخته شده است. مطمئناً صدها کتاب دیگر برای اقتباس فیلم برای انتخاب وجود دارد اما این مقاله، قدم خوبی برای شروع است. ما ادعا نمی کنیم همه اقتباس های آنها فوق العاده است، اما مطمئنا کتاب ها عالی هستند. 

1. کتاب جنایت و مکافات اثر داستایوفسکی

همانطور که از نام کتاب بر می آید داستان، داستان جنایت است و مکافات پس از آن. راسکولنیکوف (شخصیت اصلی رمان) جوانی ضعیف، فقیر و شاعر مسلک است که به شکل بیمارگونه ای تاثیرپذیر و حساس می باشد و تحت تاثیر اندیشه ی عذاب آور و عجیبی است و خود را نابغه و موجودی خارق العاده تصور می کند...

2. کتاب قصر اثر کافکا

قصر رمانی ترسناک، پرابهام و عجیب غریب است. این رمان کافکا همچون آمریکا بدون پایان است و در میانه ی راه به اتمام می رسد. کافکا این اثر را در ۱۹۲۲ نوشته و ماکس برود آن را در ۱۹۲۶ پس از مرگ وی منتشر کرده است. کافکا وصیت کرده بود این اثرش در کنار سایر آثارش سوزانده شود...

3. کتاب کشتن مرغ مینا اثر هارپر لی

این کتاب در مورد دختری به نام “اسکات فینچ” می باشد که در شروع کتاب حدود شش سال دارد و داستان از زبان او روایت می شود. پدر این دختر یعنی “اتیکوس فینچ”، وکیل سفید پوستی است که وکالت یک جوان سیاه پوست به نام “تام رابینسون” را به عهده گرفته است. این جوان در دورانی که تبعیض نژادی در آمریکا بیداد می کند، متهم به تجاوز به یک دختر سفیدپوست شده است...

4. کتاب زوربای یونانی اثر کازانتزاکیس

زوربای یونانی داستانِ دوستیِ جوانی روشنفکر با پیرمردی ۶۰ ساله و زنده دل را تعریف می کند که به ادعای خودش یک عاشق پرجنب و جوش، یک جنگجوی ماجراجو، آشپز، نوازنده، معدنچی و قصه گو و خیلی چیزهای دیگر است. بله زوربا چنین شخصیتی دارد.

 5. کتاب بینوایان اثر ویکتور هوگو

این کتاب شاهکار “ویکتور هوگو” و یکی از بهترین آثار دنیای ادبیات می باشد که اولین بار در سال 1862 منتشر شد. “بینوایان” رمانی خارق العاده است که کمتر کسی پیدا می شود که آن را نخوانده باشد یا لااقل چیزی درباره آن به گوشش نخورده باشد.

6. کتاب خوشه های خشم اثر جان اشتاین بک

خوشه های خشم” داستان کشاورزانی است که به عصر صنعت و ماشین پای می گذارند. کشاورزانی که برای درو کردن محصولات خود احساس می کنند که نیاز به یک تراکتور دارند. از آن وسیله های بزرگ آهنی که صنعت برایشان به ارمغان آورده است. اما برای خرید تراکتور نیاز به پول و منابع دارند.

7. کتاب زنان کوپک اثر لوییزا می آلکوت

مارگارت، جوزفین، بت و ایمی خواهرانِ باوقار و مهربانِ خانواده ی اشرافیِ مارچ هستند که چندی ست با شروعِ جنگ داخلی، پدرشان به عنوان کشیش به میدان نبرد رفته است و آن ها آن قدر به دیگران کمک کرده اند که دیگر صاحب آن زندگی اشرافی و ثروتمندانه ی گذشته نیستد؛ حالا مجبور شده اند تا برای تأمین مخارج شان کار کنند.

8. کتاب بربادرفته اثر مارگارات میچل

این کتاب که یکی از شاهکارهای ادبیات جهان می باشد، اولین بار در سال 1936 توسط بانوی انگلیسی “مارگارت میچل” منتشر شد و غوغایی در دنیای ادبی به پا کرد. این اثر از همان روزهای اولیه ی انتشار با اقبال بسیار خوبی مواجه شد و کمی بعد به عنوان پر فروش ترین کتاب جهان برگزیده شد. داستان جذاب کتاب به گونه ای بود که چندی بعد با اقتباس از ماجرای آن، فیلمی با همین نام به کارگردانیِ “ویکتور فلمینگ” و بازیِ “کلارک گیبل” و “ویویان لی” ساخته شد که جوایز اسکار 1940 را درو کرد.

9. کتاب دختری با گوشواره مروارید اثر تریسی شوالیه

کتاب درباره ی یک قصه ی عاشقانه است که به زبان ساده و دلنشین روایت شده است. داستان در هلند اتفاق می افتد. پدری که حرفه او نقاشی روی کاشی بود در اثر سانحه ای بینایی خود را از دست می دهد و به ناچار دختر خود “گریت” را به عنوان خدمتکار به منزل یک نقاش معروف می فرستد.

10. کتاب باشگاه مشت زنی اثر چالک پالانیک

«باشگاه مشت‌زنی» روایت داستان از زبان راویِ بی‌نامی است که از افسردگی و یک دوره طولانی بی خوابی رنج می برد که با حضور در کلاس‌های شبانۀ گروه های حمایت از سرطان، سعی در درمان بی‌خوابی خود دارد. برای حضور در این جلسات او به دروغ خود را بیمار سرطانی جا زده‌است، همه چیز درست پیش می‌رود تا ...

11. کتاب آوای وحش اثر جک لندن

باک “، سگی قوی هیکل، پشمالو و نجیب است که از پدری با نژاد سگ های قطبی و مادری از نژادِ سگ های گله متولد شده و در خانه ی ” قاضی میلر ” زندگی می کند. پدر باک، سگ مورد علاقه ی آقای میلر بود و برای خودش پادشاهی می کرد؛ حالا باک پس از مرگ پدرش، جای نشین او شده است. اما او نمی دانست که همه ی چیز های عالی ای که در اختیارش قرار دارد قرار نیست تا بی نهایت برایش باقی بماند...

12. کتاب سکوت بره ها اثر توماس هریس

کتاب سکوت بره ­ها عنوان کتابی است از توماس هریس نویسنده و فیلمنامه نویس آمریکایی. دلیل شهرت وی داستان­های سه گانه­ای است که درباره شخصیت “هانیبال لکتر” نوشته شده است. این سه داستان عبارت­اند از: اژدهای سرخ، سکوت بره­ها و هانیبال.

13. کتاب سه شنبه ها با موری اثر میچ البوم

این داستان روایتگر داستان واقعی پرفسور “موری شوارتز موری” است که با بیماری نادر ای ال اس دست و پنجه نرم می کند. این بیماری به تدریج اعضاء اصلی بدن را از کار می اندازد و رفته رفته منجر به مرگ بیمار می شود. “موری” مرگ را پذیرفته است اما می خواهد در آخرین لحظات زندگی خود به کمال انسانی برسد...

14. کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند

کتاب” پستچی همیشه دو بار زنگ می زند” که از بهترین رمان های پلیسی قرن بیستم است که شهرت جهانی پیدا کرده، از این قاعده مستثنی نیست و از جنایتی حکایت می کند که در دنیای واقعی، ممکن الوقوع است. کتاب نسبت به سایر رمان هایی با این مضمون حجم کمتری دارد و لحن نویسنده و هم چنین ترجمه آن به حدی روان است که خواننده حین خواندن درگیر ماجراهای آن شده و متوجه گذر زمان نخواهد شد.

15. کتاب غرور و تعصب اثر جین آستین

غرور و تعصب” دومین کتاب “جین آستین” است که در سال 1796 نوشته شد، اما با تاخیری 12 ساله؛ در سال 1813 به چاپ رسید. از این کتاب اقتباس­هایی صورت گرفته و فیلم هایی ساخته شده است.

16. کتاب داستان دو شهر اثر چارلز دیکنز

آقای ” لوری ” از اعضای بانک تلسن برای دیدار با دختر جوان یتیمی به داور می رفت تا حقیقتی را که هجده سال از او مخفی نگه داشته شده بود، برایش بازگو کند و او را با خود به پاریس ببرد. پدر دختر زنده بود. ” لوسی مانت ” از شنیدن این خبر شوکه شد و از حال رفت، آقای لوری با کمک خدمتکار هتل او را به هوش آورده و...

17. کتاب موبی دیک اثرهرمان ملویل

اسماعیل ” پسری است که سفر را دوست دارد ولی پول کافی برای مسافرت با کشتی های مسافری ندارد. او برای اینکه بتواند سفر کند با کشتی های تجاری و باربری به سفر می رود و به جای پرداخت پول به خدمه ى کشتی کمک می کند و در ازای آن پول هم دریافت می کند. او تصمیم دارد با یک کشتی صید نهنگ، به سفر برود و تجربه ى صید را از نزدیک ببیند.

18. کتاب گتسبی بزرگ اثر اسکات فیتس جرالد

داستان در مورد مرد جوانی است که ثروت زیادی دارد و مدام در حال خوشگذرانی و برگزاری مهمانی های بزرگ و باشکوه است. مهمانی هایی که هر کس می تواند در آن ها شرکت کند و شاد باشد. در مورد ثروت او شایعات زیادی وجود دارد. مثلا شایعه است که “گتسبی” از خانواده بسیار فقیری بوده که عاشق “دی زی” دختر پولدار می شود. گتسبی در زمان سربازی از دی زی دور می شود اما بعد خبر ازدواج او را می شنود. با این حال “گتسبی” عاشق می ماند و همیشه چشمش به دنبال “دی زی” میگردد.

19. کتاب انجمن شاعران مرده اثر کلاین بام

کتاب انجمن شاعران مرده نوشته ی ان. اچ کلاین بام با ترجمه ی زهرا طراوتی توسط نشر نیماژ به چاپ رسیده است.

20. کتاب دکتر ژیواگو اثر بوریس پاسترناک

دکتر ژیواگو پزشک و شاعر مشهور روس است که در نیمه اول قرن بیستم زندگی می کند. او بخاطر اشعار سیاسی اش مورد غضب سیاسیون زمان خود قرار می گیرد. موضوع اصلی داستان روایت عاشق شدن ژیواگو به دو زن است

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 29 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

ایساتیس: چاپ روی اشیاء

سه شنبه 16 ارديبهشت 1399
16:08
ولقان حسینی

 ایساتیس: چاپ روی اشیاء

https://www.isatisprint.com


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

فروشگاه سیار کارتن خالی و لوازم اسباب کشی در تهران

سه شنبه 16 ارديبهشت 1399
14:54
ولقان حسینی

 فروشگاه سیار کارتن خالی و لوازم بسته بندی و اسباب کشی در تمام نقاط تهران. تحویل درب منزل

 
22780703 و 22780700
 
09122239407
 

موضوعات:
برچسب ها: کارتن اسباب کشی, ,
[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرج

دوشنبه 1 ارديبهشت 1399
6:15
ولقان حسینی

 

تجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرجتجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرج

این تجربه بسیار دردناک من از مراجعه به کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج هست، عین همین متن به مراجع قضایی و نظام دامپزشکی کرج و رونوشت آن به نظام دامپزشکی کشور ارسال شده. امیدوارم با خوندن این مطلب به هر دکتر و هر کلینیکی به واسطه تبلیغاتشون اعتماد نکنید. 

شرح ماجرای مرگ سگم در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:

روز سه شنبه 5 ام فروردین 1399 سگم را که دوماه قبل تشخیص سنگ مثانه داده شده بود به علت ادرار خونی و حرکت سنگ به داخل مجاری ادرار برای درمان به کلینیک مذکور بردم.

معاینه و تشخیص در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:

1. پزشک (معاینه و ویزیت) بعد از حدود یک ساعت تجمع حدود 15 نفر و طبیعتا 15 حیوان مختلف در یک اتاق 12 متری، بیمار را معاینه کرده و به رادیولوژی ارجاع داد.

2. بعد رادیولوژی انجام شد و برای تشخیص اندازه سنگ به سونوگرافی ارجاع داده شد.

3. نتیجه سونوگرافی - به گفته مسئول سونوگرافی - وجود 4 سنگ در مثانه را نشان میداد که بزرگترین آنها 4 میلیمتر بود.

روند درمان در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:

1. تقاضا کردم با توجه به سن سگ (9 سال) ابتدا روشی بجز عمل انجام شود که گفتند سنگ با این اندازه از سوند خارج نمیشود.

2. با دامپزشک خودش تماس گرفته و موضوع را گفتم. پیشنهاد داد بعد از مشخص شدن نوع سنگ، از طریق دارو شکسته شود، با پزشک کلینیک مطرح کردم و هزینه آزمایش ادرار را متقبل شدم.

3. مسئول آزمایشگاه علی رغم دریافت هزینه آزمایش، بدون انجام آزمایش ادرار اطلاع داد که راههای دیگر پاسخگو نیست و نیاز به عمل دارد و هزینه عمل 1.400.000 تومان است.

4. تکرار کردم که راهی بجز عمل وجود ندارد؟ گفتند نه ولی بعد از انجام عمل از سنگ نمونه برداری میکنیم تا رژیم غذایی مشخص کنیم. لذا هزینه آزمایش نمونه سنگ را نیز دریافت کردند.

5. رضایت نامه عمل را امضا کردم و حیوان را برای مراحل آماده سازی به اتاق عمل بردند.

6. بعد از چند دقیقه مسئول آزمایشگاه ابراز کرد سگ شما خون فعالی دارد و ممکن است بیماری کبدی یا مغز استخوان داشته باشد. عرض کردم عفونت مجاری ادراری دارد و دامپزشک کوتریموکسازول و فوروزوماید تجویز کرده، ممکن است اثرات این دارو یا عفونت باشد؟ بعد از تمسخر دامپزشک و داروهای تجویز شده، گفتن نیاز به آزمایش خون هست که هزینه دارد و هزینه آزمایش خون را فاکتور کردند.

مراحل عمل در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:

1. جراح (دکتر ایمانی) دقیقا دو دقیقه قبل از عمل وارد مجموعه شدند و گفتند من را از وسط اسباب کشی کشیدند اینجا. 

(* بعد از شکایت مشخص شد ایشان حتی پروانه فعالیت هم ندارد *)

2. بدون دیدن عکس و سونوگرافی شروع به بیهوش کردن و سپس تراشیدن موهای محل برش کردند.

3. برگه آزمایش مقدماتی قبل از عمل، را به جراح نشان دادم و پرسیدم دکترها توضیح خوبی به من ندادند، این عمل خطرناک نباشد؟ که گفتند در این سن امری عادیست.

4. بجز میز استیلی که حیوان روی آن عمل میشد اتاق عمل بسیار کثیف بود.

5. مکرر درب اتاق عمل باز و بسته میشد و افراد گوناگون وارد میشدند حال و احوال میکردند یا خداحافظی (با توجه به زمان تغییر شیفت).

6. حراج دست تنها بود و خون و ادرار تمام اطراف شکم حیوان و میز جراحی را گرفته بود. نه ساکشن و نه تجهیزات بهداشتی برای پاکسازی.

7. هرزگاهی دکتری که همراه من تماشاچی عمل بود بدون رعایت اصول بهداشتی، وسایلی چون گاز در اختیار جراح قرار میداد و بعد از اتاق عمل خارج میشد و پس از ویزیت حیوانات دیگر دوباره برمیگشت.

8. جراح بعد از خارج کردن سنگ اول، از آنجا که نتیجه سونوگرافی و رادیولوژی را ندیده بود قصد اتمام جراحی را داشت که یاداوری کردم ما 4 سنگ در مثانه حیوان دیدیم. بعد از شستشو از طریق سوند و فشار آب، حدود 4 سنگ ریز دیگر نیز بیرون آمد.

9. با وجود اینکه برای آزمایش نمونه سنگ و تعیین رژیم غذایی هزینه دریافت کرده بودند. سنگ در حین عمل توسط بازدید کنندگان دور انداخته شد که دفعه اول با تذکر جراح مجددا روی میز گذاشتند اما بعدا دور انداخته شد.

10. جراح بعد از عمل یک رول دستمال توالت به من نشان داد و گفت حیوان را تمیز کن چون برای دو هفته نمیتواند حمام برود.

11. جراح در حین خروج از مرکز (تقریبا دو دقیقه بعد از عمل) روی راه پله گفتند شما مراقب حیوان باشید پزشک به زودی می آید. که هرگز پزشکی مراجعه نکرد.

روند ترخیص در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:

1. در حال تمیز کردن حیوان بودم که شروع به تکان خوردن و جیغ زدن کرد. میز جراحی کوچک بود و امکان کنترل سگ رو نداشتم. به سالن اومدم و با داد دکتر را صدا زدم که نهایتا پرستار آمد و گفتند عادیست و نگران نشوید داروی توهم زا به سگ داده شده برای بیهوشی.

2. سپس از من خواستند تا دو عدد پد تهیه کنم (با توجه به اینکه بدن حیوان و میز پر از خون و ادرار و استفراغ بود) تا ماشین کثیف نشود. از وی خواهش کردم حداقل سگ را برای چند ثانیه کنترل کند تا من بتوانم به فروشگاه کلینک – طبقه همکف - بروم.

3. هنگام تهیه پد، دکتر معالج و مسئول ازمایشگاه را بیرون از مجموعه دیدم که دور هم در حال سیگار کشیدن بودند رفتم و تقاضا کردم روند بهبودی را توضیح بدهند.

4. گفتند سگ شما هروقت سرش را به چپ و راست تکان داد میتوانید ببرید. در حالی که حدودا 5 دقیقه از عمل گذشته بود و سگ من نه تنها عکس العملی به صدای من نشان نمیداد بلکه فقط جیغ و دست و پا میزد.

5. علائم را با آنها درمیان گذاشتم و گفتند سگ را به محیط خانه ببرید محیط آشنا سبب بهبودی و هوشیاری خواهد شد و داروهایی که نوشته شده را بدهید. 

6. داروها 5 نوع و  شامل 20 قرص آنتی بیوتیک و 14 آمپول پنیسیلین و سفازولین بود.

7. سه نوع از دورها (مجموعا 14 عدد تزریقی) هستند. لذا سوال کردم که من قبلا سابقه تزریق زیر پوستی و از بالای گردن داشتم به همان صورت؟ گفتند نه، آنژیوکت گذاشتیم و از آنژیوکت باید به رگ تزریق شود. اضافه کردند که رانیتیدین شوک وارد میکند حتما رقیق کنید.

8. در همین لحظه پرستار یک نفر را به دنبال من فرستاد که سگتان به هوش آمده و بلع دارد. بیایید و ببریدش!

9. مبلغ کل: 2.050.000 تومان شد که قبل از عمل دریافت کردند و به عنوان تخفیف هنگام ترخیص یک عدد قلاده الیزابت و 2 عدد پد دادند.

علائم بعد از ترخیص سگم قبل از مرگ در بیمارستان دامپزشکی ایران زمین کرج:

1. تمام مدت جیغ و دست و پا میزد تا حدود نیم ساعت بعد که به منزل رسیدیم.

2. با اینکه جای گرمی برایش انتخاب کرده بودیم با این وجود به شدت میلرزید.

3. چندبار استفراغ غلیظ و زرد رنگی کرد.

4. تمام مدت نیم خیز و خیره به جلو بود.

5. بدون کنترل مدفوع از بدن حیوان خارج میشد.

6. با توجه به دستور پزشک، آنتی بیوتیک و رانیتیدین را از طریق آنژیوکت تزریق کردم.

7. حدود ساعت 11 ترخیص شده بود و حدود ساعت 12.15 دقیقه داروها را تهیه کرده و حدود ساعت 1 بامداد تزریق را انجام دادم.

8. حدود ساعت 3 شب حیوان کم کم خم شده و خوابید اما نفس های عمیقی میکشید شبیه اینکه از هوش برود و مجددا به هوش بیاید.

9. با کلینیک تماس گرفتیم و گفتند سریع حیوان را برسانید به مرکز که متاسفانه قبل از رسیدن به کلینیک دو نفس عمیق کشید و مرد.

سلب مسئولیت توسط دامپزشکان کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:

1. دکتر شیفت شب پرسید چه شده است؟ گفتم بعد از عمل آمپولهایی که نوشتید رو تزریق کردم. گفتند خودت کشتیش حالا اوردیش اینجا؟ مگر ما ننوشیم که پنیسیلین به عضله تزریق شود؟ با گریه جسد حیوان را برداشته و مرکز رو ترک کردم.

2. به منزل مراجعه و نسخه را مجددا خواندم. هیچ کجا نوشته نشده بود عضلانی لذا مجددا به کلینیک مراجعه کردم و نسخه را نشان دادم همان پزشک شیفت شب مدعی شد که به جراح ربط دارد و نه به کلینیک ما، فردا صبح بیاید جراح را صدا بزنیم صحبت کنید. اصرار کردم که همین الان با ایشان تماس بگیرید یا جراح یا مدیر مرکز، که گفتند "اقا سگه دیگه مرده، حالا هرکی مقصره".

3. روز بعد تماس گرفتم و جلسه ای تشکیل شد و مدعی شدند سگ شما قبل از عمل هم مشکل داشت و سنش هم بالا بود، برگه ای برای اثبات این موضوع دادند که در مشاوره با دامپزشکان دیگر متوجه شدم سگی که عفونت مجاری ادرار دارد و دارو دریافت میکند بسیار عادیست نتیجه ی آزمایش خون این اعداد باشند و اصلا در این شرایط گرفتن آزمایش خون بی فایده است.

4. گفتند خارج از مجموعه بوده و به ما مربوط نمیشود. عرض کردم پزشک معالج ترخیص کرده است نه من. که مدعی شدند با رضایت خودتان از مجموعه خارج کردید. تقاضای رضایت نامه کردم که گفتند بخاطر شخصیتتان از شما رضایت کتبی نگرفتیم!

5. به اصرار پدرم که گفتند شاید بیماری دیگری داشته و این مرگ برایش راحتتر بوده به کلینیک رفتیم و درخواست آزمایشات و رادیولوژی و سونوگرافی حیوان را کردیم. آزمایش ادرار وجود نداشت، آزمایش نمونه سنگ وجود نداشت، آزمایش خون با تاخیر آماده شد.

6. تقاضای فاکتور کردیم و دیدیم اقلام فاکتور و حتی مبلغ پرداختی با مبلغی که کارت کشیده شده و خدماتی که انجام شده مغایرت دارد. مبلغ 95 هزار تومان اختلاف حساب نقدا پرداخت کردند.

7. طی جلسه یکی از پزشکان گفتند نیازی نبود شما پنیسیلین بزنید جراح تزریق کرده بود. بعد از چند دقیقه دکتری که همراه من در اتاق عمل بود وارد شد و گفت من خودم تزریق کردم مگر ندیدی؟ لذا همزمان دو نفر مدعی شدند که پنیسیلین بعد از عمل را تزریق کرده اند.

8. بخاطر مغایرت در آزمایشات انجام شده و گفته های مسئولان کلینیک، جلسه را ترک کردیم. مجموعا 4 بار حضوری و 3 بار تلفنی با کلینیک تماس داشتیم که هربار شخص متفاوتی را مدیر و مسئول کلینیک معرفی کردند.

9. بعد از چند ساعت 360 هزار تومان به حساب واریز کردند و گفتند هزینه کارهایی که انجام نشده است را پرداخت کرده ایم که به عنوان مدرک نگهداشتم. 

عناوین شکایت من از کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:

علی رغم اینکه تمام دامپزشکانی که مورد مشورت قرار گرفتند صریحا تاکید کردند تزریق 6.3.3 در رگ سبب مرگ آنی میشود و نه با تاخیر 2 ساعته و در شمارش داروها هم آمپول 6.3.3 کم نشده بود، متاسفانه هیچ مدرکی مبنی براینکه چه آمپولی تزریق شده ندارم و مسئولان کلینیک روی این موضوع تاکید میکنند. لذا شکایت خود را از این کلینیک به موارد زیر کاهش میدهم:

1. انجام نشدن آزمایشات ضروری ادرار قبل از انتخاب شیوه درمان با وجود دریافت هزینه.

2. دریافت هزینه بابت آزمایش خون در شرایطی که حیوان دارای عفونت و درحال درمان دارویی بوده است و با کمال تعجب انجام نشدن آزمایش تا دو روز بعد از مرگ حیوان.

3. دریافت هزینه بابت آزمایش سنگ و دور انداختن نمونه سنگ بعد از جراحی.

4. عدم هماهنگی با جراح و استفاده نکردن از نتایج سونوگرافی و رادیولوژی در جراحی.

5. انجام جراحی زمانی که "به گفته خودشان خطرناک بوده" برای حیوان درصورتی که گزینه های دیگر وجود داشت و مهمتر از آن عدم اطلاع رسانی از خطرناک بودن جراحی تا دو روز بعد از مرگ حیوان.

6. استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی به گونه ای که دو دقیقه قبل از عمل حاضر شود و دو دقیقه بعد از عمل مجموعه را ترک کند. حتی دستگاهها هم توسط بنده از حیوان جدا شدند.

7. عدم قبول مسئولیت رسیدگی به شرایط حیوان حداقل تا به هوش آمدن کامل حیوان بعد از جراحی توسط کلینک و انداختن آن به گردن جراح و صاحب حیوان.

8. عدم وجود امکانات لازم برای جراحی در اتاق عمل به عنوان مثال نبود دستگاه ساکشن و استفاده از دستمال رولی توالت برای پاک کردن خون و ادرار از شکم حیوان و میز جراحی.

9. باز و بسته شدن و ورود و خروج افراد مختلف به اتاق عمل حین جراحی و عدم رعایت بهداشت.

10. استفاده از پزشک ویزت به عنوان دستیار که منجربه خروج مداوم وی به جهت ویزیت سایر حیوانات میشد و ورود مجدد بدون حتی استفاده از لباس مخصوص و رعایت اصول بهداشتی میشد.

11. تحویل حیوان چند دقیقه بعد از جراحی به صورت نیمه هوشیار و آغشته به خون و ادرار و استفراغ.

12. عدم ویزیت دقیق حیوان بعد از جراحی توسط جراح و یا حتی پزشکان کلینیک.

13. عدم توضیح دقیق مراحل بهبودی، نحوه نگهداری و مراجعات بعدی به صاحب حیوان.

14. تجویز 15 آمپول آنتی بیوتیک قوی و 20 قرص آنتی بیوتیک فقط برای سه روز برای یک جراحی روتین جهت پوشش مشکلات بهداشتی و کمبودهای اتاق عمل و جراحی.

15. ناهماهنگی بین جراح و مسئول سونوگرافی و رادیولوژی که ناشی از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی است.

16. ناهماهنگی بین جراح و مسئول آزمایشگاه که ناشی از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی است.

17. عدم قبول مسئولیت جراحی تا قبل از هوشیاری کامل و تست سلامت حیوان.

18. عدم ارائه رضایت نامه با توجه به ادعای اینکه با رضایت بنده، روند درمان ناقص مانده است.

و در ادامه:

19. پذیرش و معطل کردن بیش از دو ساعت 15 حیوان طبیعتا مریض و صاحب حیوان در اتاق 12 متری بدون تهویه مناسب در شرایط کرونا و درصورتی که کلینیک در بهترین حالت امکان پذیرش حدود 5 نفر درساعت را دارد.

20. پذیرش برای کلینیک، آرایشگاه، پت شاپ، اتاق عمل، رادیولوژی، سونوگرافی و ریکاوری و چند قسمت دیگر در فضای 60 متری زیر زمین بدون وجود امکانات اولیه بهداشتی و حتی تهویه.

21. استفاده از عنوان 24 ساعته درصورتی که کلینیک شبها فاقد افراد متخصص و امکانات میباشد. مسلما برای تزریق واکسن یا قرص نیمه شب به کلینیک مراجعه نمیکنند و باید حادثه ای اتفاق افتاده باشد که نیاز به توان و دانش بالا دارد.

22. پذیرش جراحی بدون وجود جراح ثابت و حتی اتاق عمل و امکانات مناسب. استفاده از اتاق زیرپله، تهویه صنعتی و پنکه، جراح پورسانتی/ساعتی،

و بسیاری موارد دیگر که رسیدگی به این موارد، تغییر در وضعیت زندگی من و حیوان تلف شده ندارد اما باتوجه به تبلیغات گسترده ای که این کلینیک با توجه به مجوزهایی که صادر شده انجام داده است اعم از آمبولانس حیوانات، شیفت شبانه روزی، اتاق عمل مجهز و ... بدیونسیله تقضا دارم در خصوص روند درمان حیوان خانگی اینجانب و وضعیت بهداشتی و امکانات کلینیک مذکور بخصوص بخش جراحی - به تشخیص مقام محترم مسئول – رسیدگی شود تا حیوان دیگری تلف نشود و خانواده ای عزادار نباشند.


با تشکر

ولقان حسینی

 


موضوعات:
[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

معرفی 101 کتاب برتر دنیا – 101 کتابی که باید بخوانید

سه شنبه 19 فروردين 1399
18:44
ولقان حسینی

 

معرفی 101 کتاب برتر دنیا – 101 کتابی که باید بخوانید

 1. قمارباز – داستایفسکی
 2.  جنایت و مکافات - داستایفسکی
 3.  برادران کارامازوف
 4. جنگ و صلح - تولستوی
 5.  مرگ ایوان ایلیچچ
 6. مرشد و مارگاریتا
 7. پدران و پسران ترگنیف
 8. وقتی نیچه گریست
 9. مادام کاملیا
 10. یک روز دیگر
 11. بارون درخت نشین
 12. مسخ - کافکا
 13. جز از کل
 14. ریگ روان
 15. انسان خردمند
 16. در جستجوی زمان از دست رفته
 17. زوربای یونانی
 18. نام من سرخ - پاموک
 19. هزار خورشید تابان
 20. بادبادک باز
 21. کوری - سارماگو
 22. باباگوریو
 23. ۱۹۸۴ - اورول
 24. قلعه حیوانات
 25. سرود کریسمس
 26. خشم و هیاهو
 27.  لبه تیغ
 28. وزارت ترس
 29.  کمدی الهی
 30.  ژه - بوبن
 31.  دوست بازیافته
 32. مارتین ایدن
 33.  مرگ قسطی
 34.  طبل حلبی
 35. پرندگان خارزار
 36. دایی جان ناپلئون
 37.  شوهر آهو خانم
 38.  کلیدر - دولت آبادی
 39.  جای خالی سلوچ
 40. چشمهایش - بزرگ علوی
 41. یک عاشقانه آرام
 42. قهوه سرد آقای نویسنده
 43.  تصرف عدوانی
 44.  شما که غریبه نیستید
 45. سال بلوا
 46. سمفونی مردگان
 47. دمیان
 48. شازده کوچولو
 49. یک درخت
 50. غول مدفون/ کازئو ایشی گورو
 51. کیمیاگر
 52. اتحادیه ابلهان
 53. طاعون/ آلبر کامو
 54. ارباب و بنده / تولستوی
 55. نیایش چرنوبیل/ سوتلانا الکسیویچ
 56.  قصر/ فرانتس کافکا
 57. همه می میرند/ سیمون دوبووار
 58. شیاطین/ داستایفسکی
 59. دنیای قشنگ نو/ آلدوس هاکسلی
 60. نفوس مرده/ نیکلای گوگول
 61. برفک/ دان دلیلو
 62. جنگ چهره ی زنانه ندارد/ سوتلانا الکسیویچ
 63. کافکا در کرانه/ هاروکی موراکامی
 64. سوکورو تازاکی/ هاروکی موراکامی
 65. طریق بسمل شدن/ محمود دولت آبادی
 66. قیدار / رضا امیرخانی
 67. هنر خوب زندگی کردن/ رودلف دوبلی
 68. درخت انجیر معابد / احمد محمود
 69.  شاگرد قصاب/ پاتریک مک کیب
 70. همزاد/ داستایفسکی
 71. کالیگولا/ آلبر کامو
 72. سوتفاهم/ آلبر کامو
 73. در انتظار گودو/ساموئل بکت
 74. فاوست/ گوته
 75. اتللو/ شکسپیر
 76. روی ماه خداوند رو ببوس/ مصطفی مستور
 77. بیگانه/ آلبر کامو
 78. دیوانه/ جبران خلیل جبران
 79. ایران بین دو انقلاب
 80. تاریخ ایران مدرن
 81. چنین گفت ابن عربی
 82. تاریخ اندیشه سیاسی در غرب
 83. آسیا در برار غرب
 84. سرگذشت فسفه
 85. دختر استالین
 86. رهبر عزیز
 87. روح گریان من
 88. چنین گفت زرتشت
 89. ژن
 90. سفرنامه شاردن
 91. بی دولتی، دولت و آرمانشهر
 92. دولت و جامعه در ایران
 93. جنگ های صلیبی
 94. منم تیمور جهانگشا
 95. تاریخ ملل
 96. بازی در نقش خدا
 97. آرامش
 98. شش الگوی تفکر
 99. موضوعات:
[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|