تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

واردات تجهيزات آشپزخانه هني‌پني، فروش دستگاه‌ها، تامين لوازم يدكي و خدمات پس از فروش هني پني در ايران

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی

تجهيزات آشپزخانه هني پني

واردات تجهيزات آشپزخانه هني‌پني، فروش دستگاه‌ها، تامين لوازم يدكي و خدمات پس از فروش هني پني در ايران

 

فروش دستگاه‌هاي هني پني

واردات مستقيم و فروش بدون واسطه محصولات و تجهيزات آشپزخانه هني پني در سراسر كشور

دستگاه سرخ كن هني پني
 
بخار پز و فر هني پني
 
كباب پز و جوجه گردان هني پني
 
نگهدارنده و ديسپلي هني پني
 
 
 
 

سرخ كن رو باز هني پني

سرخ كن روباز هني پني، ظرفي پر از روغن داغ است و مواد غذايي را كه نياز به سرخ كردن و ترد شدن دارند، در درون آن فرو ميكنند تا در روغن شناور شده و سرخ شوند. هني پني شهرت خود را از توليد سرخ كن صنعتي و ابداع تكنولوژي صرفه جويي روغن و فيلتر اتوماتيك كسب كرده است. سرخ كن هني پني با هدف كاربري آسان، كاهش هزينه و صرفه جويي در زمان توليد شده است.

سرخ كن تحت فشار هني پني

سرخ كن تحت فشار هني پني مشابه سرخ كن روباز هني پني است با اين تفاوت كه بعد از قرار گرفتن مواد غذايي در ظرف روغن، درب سرخ كن بسته ميشود تا تحت فشار، سريعتر سرخ شوند.هني پني شهرت خود را از توليد سرخ كن صنعتي و ابداع تكنولوژي صرفه جويي روغن و فيلتر اتوماتيك كسب كرده است. سرخ كن هني پني با هدف كاربري آسان، كاهش هزينه و صرفه جويي در زمان توليد شده است.

 
 
 
 
 
 
 

 مراحل مقدماتي راه اندازي فست فود چيست؟

 مراحل اجراي دكوراسيون فست فود چيست؟

 مراحل تجهيز آشپزخانه فست فود چيست؟

 مراحل طراحي منوي غذاي فست فود چيست؟

 استخدام و آموزش پرسنل فست فود چگونه است؟

 بازاريابي و تبليغات فست فود چگونه است؟

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 25 ] [ امتیاز : 6 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

عباس حسيني - مشاوره و راه اندازي فست فود

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی

راه اندازي فست فود

فروش تجهيزات فست فود، مشاوره و آموزش راه اندازي فست فود

گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود حسيني

گروه تخصصي فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود حسيني (IRANHFC) توسط مهندس عباس حسيني در سال ۱۳۸۶ پايه گذاري شد. اين گروه با هدف ارائه خدمات در حوزه تجهيز و راه اندازي فست فود پا به عرصه صنعت غذا گذاشت. در ابتدا خدمات در قالب مشاوره و آموزش راه اندازي و مديريت مجموعه‌ها به مشتريان ارائه ميشد. گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود حسيني، متخصص در راه اندازي فست فود، فروش تجهيزات آشپزخانه، تامين مواد اوليه و پشتيباني از فست فودها، در ارائه خدمات حرفه‌اي در صنعت غذا و فست فود پيشرو است و هرآنچه جهت راه اندازي يك فست فود حرفه‌اي لازم باشد، انجام ميشود.

فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود

مشاوره و آموزش راه اندازي فست فود

گروه تخصصي راه اندازي فست فود (IRANHFC) با ارائه خدمات نوين در جهت توسعه صنعت غذاي سالم بر پايه دانش آكادميك و تجربه سالهاي متمادي در اين حرفه و اجراي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، A تا Z پروژه‌هاي راه اندازي فست فود را اجرا مي‌نمايد. IRANHFC با راه اندازي فست فودهايي با بالاترين سطح كيفي به موفقيت هرچه بيشتر مي‌انديشد.
راه اندازي فست فود به فرآيند مطالعاتي و اجرايي فست فود از ابتدا تا انتها اطلاق ميشود. يكپارچگي از اهميت بسزايي برخوردار است. فرآيند راه اندازي فست فود بايد از استاندارد و قوانين خاص پيروي كند. با تغيير ذائقه و شيوه زندگي مردم، فست فود، نه فقط در تهران و كلان شهرها بلكه در شهرستانهاي كوچك نيز به يكي از مشاغل پر درآمد تبديل شده است. فست فود، كسب و كاري مدرن است كه با شيوه‌هاي سنتي نميتوان آنرا مديريت كرد.
 •  تعيين استراتژي و نقشه راه فست فود.
 •  تامين مالي پروژه راه اندازي فست فود.
 •  انتخاب مكان مناسب براي فست فود.
 •  طراحي و اجراي دكوراسيون فست فود.
 •  فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود.
 •  طراحي و آموزش منو غذاي فست فود.
 •  استخدام آموزش پرسنل فست فود.
 •  راه اندازي و اجراي افتتاحيه فست فود.
 •  پشتيباني و تامين مواد اوليه فست فود.

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود


از آيتمهاي كليدي در راه اندازي فست فود، كه اهميت زيادي دارد انتخاب و خريد تجهيزات فست فود است. تجهيزات فست فود بايد مناسب با نياز بوده و توانايي پاسخگويي در اوج فروش را داشته باشد، در عين حال نيز هزينه آن توجيح اقتصادي داشته باشد.

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود

تجهيزات فست فود به دو بخش تقسيم ميشود. تجهيزات آماده سازي غذا كه در انواع خط توليد مشترك است و با افزايش خط توليد، هزينه تجهيزات فست فود با شيب ملايمي افزايش ميابد و تجهيزات آشپزخانه فست فود كه براساس خط توليد تقسيم ميشوند و شامل:

 •  خط توليد برگر و ساندويچ.
 •  خط توليد مرغ سوخاري.
 •  خط توليد انواع پيتزا.
 •  خط توليد كامل فست فود.

واردات مستقيم و توليد تجهيزات حرفه اي آشپزخانه هاي صنعتي و فست فود.

 •  تجهيزات برودتي آشپزخانه فست فود.
 •  تجهيزات سلف سرويس فست فودها.
 •  تجهيزات پخت غذا مخصوص فست فودها.
 •  تجهيزات شستشو در آشپزخانه صنعتي.
 •  تجهيزات آماده سازي غذا در فست فود.
 •  ساير تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي.

داشتن تجهيزات مدرن آشپزخانه سبب افزايش كيفيت، سرعت و بهداشت ميشود و از طرفي هم كاهش ضايعات و پرسنل را به همراه دارد. IRANHFC با واردات مستقيم تجهيزات آشپزخانه و به دليل اشراف كامل در تعمير و نگهداري ماشين آلات و نيز سرويس دهي مناسب، بهترين برند توليد كننده، فروشنده و ارائه كننده خدمات پس از فروش تجهيزات فست فود در كشور است.

طراحي دكوراسيون داخلي فست فود


دكوراسيون فست فود در جذب مشتري بسيار موثر است. دكوراسيون به دو بخش طراحي دكوراسيون و اجراي دكوراسيون تقسيم ميشود همچنين دكوراسيون فست فود به دو بخش آشپزخانه فست فود و سالن فست فود تقسيم ميشود البته برخي از فست فودها داراي محيط خارجي براي نشستن يا روف گاردن نيز هستند.

افراد پس از گذراندن دغدغه‌هاي روزانه خواهان محيطي آرام و فرح بخش هستند و دكوراسيون نقش تاثيرگذاري دارد. موفقيت فست فودهايي كه از طراحي داخلي قويتري نسبت به رقبا برخوردارند گواه اين ادعاست. رسيدن به طرح ايده آل ممكن است هزينه آزمون و خطا بالايي داشته باشد. فست فودهايي كه از مكان استيجاري استفاده ميكنند، تمايلي به هزينه كردن در اين حوزه ندارند، به همين دليل پيشنهاد ميشود از طرحهايي براساس گرافيك و نورپردازي استفاده كنند.

طراحي دكوراسيون داخلي فست فود
 •  تهيه نقشه تاسيسات فست فود و اجراي آن.
 •  طراحي نقشه سه بعدي (۳D) فست فود.
 •  اجراي دكوراسيون داخلي فست فود.
 •  طراحي، تهيه و ساخت مبلمان فست فود.
 •  طراحي و اجراي تابلوي بيروني فست فود.
 •  طراحي و تهيه منو برد فست فود.
اهميت طراحي دكوراسيون در موفقيت فست فود امري ثابت شده است. به دليل تفاوت ماهيت طراحي دكوراسيون داخلي فست فود نسبت به آپارتمان و ساير موقعيتهاي تجاري بهتر است طراحي و اجراي دكوراسيون فست فود به شركتهاي متخصص در اين زمينه واگذار شود.
گروه IRANHFC با سالهاي تجربه و كارنامه درخشان با پروژه‌هاي موفق در راه اندازي فست فود، متخصص در ارائه خدمات حرفه‌اي راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات آشپزخانه است. دايره خدمات گروه در راه اندازي فست فودهاي جديد و پشتيباني از فست فودهاي موجود گسترده است و صفر تا صد پروژه‌هاي راه اندازي و پشتيباني را به عهده ميگيرد.
 1. مشاوره و آموزش راه اندازي فست فود - گروه تخصصي راه اندازي فست فود حسيني IRANHFC با راه اندازي فست فودها و ارائه خدمات پشتيباني با بالاترين سطح كيفي به موفقيت هرچه بيشتر مي‌انديشد.
 2. فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود - IRANHFC بزرگترين برند توليد كننده و وارد كننده تجهيزات آشپزخانه فست فود در ايران است كه خدمات پشتيباني، نصب و آموزش بهره برداري را به عهده ميگيرد.
 3. طراحي دكوراسيون داخلي فست فود - ايران اچ اف سي با سالها تجربه و به پشتوانه تيم حرفه اي، پروژه هاي طراحي دكوراسيون داخلي فست فود را از نقشه كشي تا تهيه، طراحي و ساخت المانها به عهده ميگيرد.
مهندس عباس حسيني مديرعامل و موسس IRANHFC

مهندس عباس حسيني - موسس و مدير ارشد IRANHFC

مهندس عباس حسيني پس از دوازده سال فعاليت مستمر در صنعت فست فود، رستوران و كافي شاپ، در سال ۱۳۸۶ گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود (IRANHFC) را تاسيس كرد. اطلاعات بيشتر درباره فست فود و راه اندازي فست فود.

 •  ليسانس صنايع غذايي گرايش كنترل كيفيت از دانشگاه شهيد بهشتي.
 •  كارشناس ارشد مديريت اجرايي از سازمان مديريت صنعتي.
 •  مدارك دوره‌هاي حرفه‌اي و بين المللي زير نظر اساتيد به نام دنيا.
 •  طراح رسپي و مدير پروژه‌هاي فود كورت.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 26 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

فست فود زنجيره‌اي رونفيله با هدف معرفي طعم ايراني غذاهاي فست فودي به ثبت رسيد

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی
 

رونفيله

فست فود زنجيره‌اي رونفيله

فست فود زنجيره‌اي رونفيله با هدف معرفي طعم ايراني غذاهاي فست فودي به ثبت رسيد، رسپي و منوي غذاي فست فودهاي رونفيله توسط بهترين سرآشپزهاي كشور و پس از سال‌ها تحقيق، تنظيم و توسط كارشناسان تغذيه تأييد شده است.

مواد اوليه‌اي كه در خط توليد فست فود رونفيله به‌كار مي‌رود از بهترين توليدكننده‌ها و عرضه‌كننده‌هاي مواد اوليه فست فود، بعد از كنترل كيفيت و تأييد استاندارد، تهيه و در اختيار شعب فست فود رونفيله قرار مي‌گيرد. منوي غذاي رونفيله شامل مرغ سوخاري يا كنتاكي كه با طعم‌دهنده‌ها و رسپي خاص تهيه مي‌شود، انواع پيتزاي ايتاليايي و پيتزاي آمريكايي، انواع برگر با سس مخصوص است. در صورت درخواست جهت اخذ نمايندگي برند فست فود زنجيره‌اي رونفيله، تمامي مراحل راه‌اندازي فست‌فود از مشاوره اوليه و طراحي و اجراي دكوراسيون تا تبليغات و فروش توسط كادر مجرب و حرفه‌اي راه اندازي فست فود انجام خواهد شد. شعب فست فود رونفيله باهدف اتوماسيون و افزايش بهره‌وري توسط پيشرفته‌ترين تجهيزات آشپزخانه فست فود، تجهيز مي‌شوند. استخدام پرسنل فست فود توسط سرآشپزهاي حرفه‌اي انجام مي‌شود و در خصوص نحوه آماده‌سازي غذا، پخت غذا و استفاده و نگهداري از تجهيزات آشپزخانه آموزش مي‌بينند. اطلاعات بيشتر از ويكيپديا درباره فست فود رونفيله.

درباره برند فست فود زنجيره‌اي رونفيله
منوي غذاي فست فود رونفيله
فهرست شعب فست فود زنجيره‌اي رونفيله

فست فود رونفيله

اعطاي نمايندگي فست فود رونفيله


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 21 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

فروش تجهيزات فست فود، تجهيزات آشپزخانه صنعتي رستوران، تجهيزات كافي شاپ، تجهيزات خط پيتزا و برگر، خط توليد ساندويچ، خط كنتاكي و سوخاري و ...

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی

تجهيزات فست فود

فروش تجهيزات فست فود

واردات، توليد و فروش تجهيزات فست فود، آموزش بهره برداري از تجهيزات فست فود، گارانتي و پشتيباني از تجهيزات. جهت استعلام قيمت تجهيزات فست فود با ما تماس بگيريد. اطلاعات بيشتر درباره تجهيزات فست فود از ويكيپديا.


 
برش دهنده برقي ونيمه اتوماتيك گوشت با تيغه 250mm

برش دهنده برقي ونيمه اتوماتيك گوشت با تيغه 250mm

برش دهنده برقي گوشت نيمه اتوماتيك تيغه 250mm ساخته شده با آلومينيوم يونيزه شدهدا..

دستگاه سوسيس گرم كن برقي

دستگاه سوسيس گرم كن برقي

دستگاه سوسيس گرم كن برقياين شركت در حال حاضر نمايندگي محصولات اسكوفير - امريكن استايل..

ويترين لوكس نصف گرم ونصف سرد ويژه قنادي (پهنا 840 mm )

ويترين لوكس نصف گرم ونصف سرد ويژه قنادي (پهنا 840 mm )

ويترين نصف گرم ونصف سردقناديبدنه استيل ضد زنگ 304كنترل كننده ديجيتال جهت كنترل دقيق ح..

يخچال برقي سالاد ويژه رستوران

يخچال برقي سالاد ويژه رستوران

يخچال سالاد الكتريكي رستورانبدنه استيل ضد زنگ 304 Isiضخامت عايق 70 ميليمترداراي ترموس..

فريزر 400 ليتري تجاري ميزكار هتل ورستوران

فريزر 400 ليتري تجاري ميزكار هتل ورستوران

فريزر400 ليتري تجاري ميزكار هتل و رستورانبدنه استيل ضد زنگ 304 Isiضخامت عايق 70 ميليم..

سردخانه صنعتي 360 ليتري كشودارتعبيه شده زير ميز رستوران

سردخانه صنعتي 360 ليتري كشودارتعبيه شده زير ميز رستوران

سردخانه 360 ليتري كشودارصنعتي  زير ميز رستوران بدنه استيل ضد زنگ 304 Isiضخا..

سالماندر گازي قابل تنظيم

سالماندر گازي قابل تنظيم

سالماندر قابل تنظيم گازيفاصله بين غذا و حرارت بوسيله دسته تعبيه شده قابل تنظيم است .‌..

نوشابه سردكن سه مخزنه با هردو سيستم همزن (پمپي وپدالي )

نوشابه سردكن سه مخزنه با هردو سيستم همزن (پمپي وپدالي )

نوشابه سردكن سه مخزنه با همزن پدالي وپمپيمخزن نگهدارنده از جنس پلي كربنات  با دا..

پيشخوان و خنك نگهدارنده مواد پيتزا

پيشخوان و خنك نگهدارنده مواد پيتزا

خنك نگهدارنده مقدمات پيتزا زير پيشخوانبدنه استيل ضد زنگ 304 Isiضخامت عايق 70 ميليمترد..

ماهيتابه الكتريكي فردار باسطح يك سوم شياردار ودوسوم صاف سري 700

ماهيتابه الكتريكي فردار باسطح يك سوم شياردار ودوسوم صاف سري 700

ماهيتابه برقي فردار با يك سوم سطح شياردار ودوسوم صاف  سري 700داراي جرقه زن الكتر..

يخچال 540 ليتري آشپزخانه هتل، بصورت ميزكار

يخچال 540 ليتري آشپزخانه هتل، بصورت ميزكار

يخچال استيل 540 ليتري بصورت ميزكاربدنه استيل ضد زنگ 304 Isiضخامت عايق 70 ميليمترداراي..

سرخ كن برقي با كنترل ديجيتال 6L

سرخ كن برقي با كنترل ديجيتال 6L

سرخ كن برقي با كنترل ديجيتال 6Lساخته شده از فولاد ضد زنگ ، آسان براي تميز كردن و بهدا..

بن ماري الكتريكي بدون درب بالا

بن ماري الكتريكي بدون درب بالا

حمام ماري برقي بدون درب بدنه استيل ضد زنگ .عملكرد بالا ،صرفه جوئي در انرژي .اين ..

ماشين استخوان بر روميزي،برقي

ماشين استخوان بر روميزي،برقي

دستگاه استخوان بر برقي و روميزيداراي ساختار قوي و كيفيت خوباندازه گيري دقيق ضخامت برش..

زودپز الكتريكي سري 700

زودپز الكتريكي سري 700

زودپزبرقي سري 700داراي گريل نفوذ ناپذير جانبي داراي شير آب وكنتل كننده مقدار آب ..

گرم كن و نمايشگر برقي غذا

گرم كن و نمايشگر برقي غذا

گرم كن و خشك نگهدارنده برقي غذابالاترين درجه قابل دسترسي 75 درجه سانتيگراد،منطبق بر H..

يخساز مكعبي كوچك (30 كيلو در24ساعت )

يخساز مكعبي كوچك (30 كيلو در24ساعت )

 يخساز كوچك قابل حمل طرح ملي با طراحي دايره اي زيبابا طراحي درب هاي كشويي ،..

فريزر تجاري 260 ليتري كشودار رستوران

فريزر تجاري 260 ليتري كشودار رستوران

فريزرتجاري 260 ليتركشودار رستورانبدنه استيل ضد زنگ 304 Isiضخامت عايق 70 ميليمترداراي ..

اجاق گاز تك مشعل روميزي

اجاق گاز تك مشعل روميزي

اجاق  گاز تك مشعله روميزي استيل ضد زنگ اين شركت در حال حاضر نمايندگي م..

ويترين يخچالي ايستاده و مستقل كيك

ويترين يخچالي ايستاده و مستقل كيك

ويترين يخچالي ايستاده و مستقل  كيك ساختار محفوظ شيشه‌اي،داراي فوم دانسيته ب..

جوجه سرخ كن ذغالي

جوجه سرخ كن ذغالي

جوجه سرخ كن ذغاليبدنه استيل ضد زنگ .استفاده از ذغال چوب براي حرارتساخت و ساز سنگيندار..

نمايش 1 تا 21 از 616 (30 صفحه)
درباره فروشگاه

فروشگاه تجهيزات فست فود و رستوران IRANHFC با سال‌ها تجربه در ارائه خدمات به صنعت فست فود و رستوران‌داري، تجهيزات و دستگاه‌هاي وارداتي را به‌صورت مستقيم و بدون واسطه با قيمت رقابتي از طريق فروشگاه آنلاين به فروش مي‌رساند.

تجهيزات فست فود و رستوران

فروش تجهيزات فست فود، تجهيزات رستوران، تجهيزات كافي‌شاپ، تجهيزات كترينگ و آشپزخانه صنعتي شامل تجهيزات آماده‌سازي غذا، پخت غذا، تجهيزات سلف‌سرويس، دستگاه‌ها و تجهيزات خط توليد ساندويچ و برگر، خط پيتزا، خط كنتاكي و سوخاري و ...

فهرست خدمات و تجهيزات

فروش تجهيزات فست فود و رستوران.
تجهيزات كامل خط توليد پيتزا و برگر.
تجهيزات كامل خط كنتاكي و سوخاري.
پشتيباني و تأمين قطعات يدكي و مصرفي.
آموزش نگهداري و استفاده از دستگاه‌ها.
ارائه گارانتي و تعمير تجهيزات در محل.

اطلاعات تماس

فروشگاه تجهيزات فست فود و رستوران
تلفن و فكس: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
تلفن همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
آدرس دفتر مركزي: تهران، خيابان شريعتي، خيابان خواجه عبدالله انصاري، تقاطع ابوذر غفاري، پلاك ۵۰.

Designed by VOLGHAN, All Rights Reserved to IranHFC.CoPrivacy Policy


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 14 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

واردات مستقيم و فروش بدون واسطه تجهيزات آشپزخانه فست فود، كافي شاپ و رستوران در ايران

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی

فروش تجهيزات فست فود

واردات مستقيم، فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود، كافي شاپ و رستوران

 

تجهيزات آشپزخانه فست فود

واردات مستقيم و فروش بدون واسطه تجهيزات آشپزخانه فست فود، كافي شاپ و رستوران در ايران

تجهيزات آماده سازي غذا در فست فود
 
تجهيزات پخت غذا در فست فود
 
تجهيزات سلف سرويس در فست فود
 
ليست تجهيزات فست فود
 
 
 

خط پيتزا در فست فود

فروش و نصب تجهيزات خط پيتزا در فست فود شامل هود، ميز كار، خردكن، ميكسر، همزن، اسلايسر، پوست‌كن، دستگاه خلال كن، غلطك شانه‌زني، وردنه، خميرگير، خمير پهن كن، چرخ‌گوشت، يخچال، فريزر، كاتر غلطكي، كارد، ظرف پيتزا، پارو پيتزا، ميز برش پيتزا، كانتر، قالب پيتزا، فر پيتزا، سينك ظرف‌شويي، آب‌چكان، تاپينگ، ديس پلي و ...

آموزش پخت پيتزا

آموزش دستور پخت پيتزاي آمريكايي و ايتاليايي و خمير پيتزا اعم از مارگاريتا، پيتزا مخصوص، پيتزا مخلوط، پپروني، پيتزا استيك، پيتزا گوشت و قارچ، پيتزا مرغ، پيتزا خاچاپوري، پيتزاي كباب، پيتزاي سرخ شده، پيتزاي يوناني، پيتزاي ايراني با استفاده از فر مخصوص، تنور و خط پيتزاي فست فود. درباره پيتزا - پيتزا چيست؟

 
 
 
ليست تجهيزات مورد نياز در فست فودقيمت تجهيزات
تجهيزات كامل آشپزخانه فست فود حرفه اي -
تجهيزات كامل آشپزخانه رستوران و كترينگ -
تجهيزات كامل مورد استفاده در فود كورت -
تجهيزات كامل كافي شاپ حرفه اي -
تجهيزات كامل آشپزخانه صنعتي هتل و تالار -
تجهيزات خط پيتزا در فست فود و رستوران ايتاليايي -
تجهيزات خط انواع برگر و ساندويچ در فست فود -
تجهيزات خط كنتاكي (مرغ بريان) و سوخاري فست فود -
تجهيزات كامل غذاهاي ايتاليايي و فرنگي در رستوران -
تجهيزات آماده سازي غذا در فست فود و رستوران -
تجهيزات كامل پخت غذا در آشپزخانه صنعتي -
تجهيزات سلف سرويس و سرو غذاي حرفه اي -
تجهيزات انبار و نگهداري مواد اوليه فست فود و رستوران -
تجهيزات سرمايشي و برودتي فست فود و رستوران -
ماشين آلات شستشو و نظافت در فست فود و رستوران -
تجهيزات آشپزخانه هتل، بيمارستان، دانشگاه و سازمانها -
  -
 
 
 

 مراحل مقدماتي راه اندازي فست فود چيست؟

 مراحل اجراي دكوراسيون فست فود چيست؟

 مراحل تجهيز آشپزخانه فست فود چيست؟

 مراحل طراحي منوي غذاي فست فود چيست؟

 استخدام و آموزش پرسنل فست فود چگونه است؟

 بازاريابي و تبليغات فست فود چگونه است؟

 
 
 
 
 
 
 
 

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 5 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

گروه IRANHFC خدمات گسترده و حرفه اي را در حوزه راه اندازي و تجهيز فست فود ارائه ميدهد.

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی
خدمات تخصصي راه اندازي فست فود از صفر تا صد
 
مشاوره آموزش و راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود

 
مشاوره، آموزش و راه اندازي فست فود
فروش، نصب و گارانتي تجهيزات فست فود

تجهيزات فست فود

 
فروش، نصب و گارانتي تجهيزات فست فود
طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي فست فود

دكوراسيون فست فود

 
طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي فست فود
آموزش دستور غذاي فست فودي

طراحي منو فست فود

 
ارائه و آموزش رسپي مخصوص فست فود

تجهيز و راه اندازي فست فود

گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود IRANHFC

با توجه به رقابتي شدن صنعت غذا مخصوصا در صنعت فست فود و حاشيه بالاي سود اين كسب و كار كه سبب شده افراد غير متخصص نيز وارد اين صنف شوند، نياز مبرم و حياتي به مشاوره در اين كسب و كار احساس ميگردد.

گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود IRANHFC با توان بالاي مشاوره و اجرا ميتواند به طور چشمگيري ريسك سرمايه گذاري در فست فود را پايين آورده و ضريب احتمال موفقيت را در پروژه شما بالاتر برده و در حقيقت بيمه اي مطمئن براي سرمايه گذاري شما باشد.

گاها برخي از افراد با ايده هاي بسيار خلاقانه در صنعت فست فود كه شايد در برخي از فست فودها نيز اجرا ميشود تصميم به راه اندازي فست فود خود ميگيرند، قافل از اينكه تفاوت در هر مجموعه است يا به طور شفاف تر برحسب مورد بودن هر فست فودي كه راه اندازي ميشود غير قابل انكار و چشم پوشيست. گروه IRANHFC خدمات گسترده و حرفه اي را در حوزه راه اندازي و تجهيز فست فود ارائه ميدهد.

طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ

مشاوره و راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود، فرآيندي است جامع و كامل در راستاري استارت يك كسب و كار، كه در صنعت فست فود غالبا شامل مطالعات مقدماتي، دكوراسيون، تجهيزات، آموزش و بازاريابي مي باشد.

اهميت پيوستگي طرح از ابتداي پروژه تا به انتها يكي از فاكتورهاي مهم و كليدي در هر راه اندازي مي باشد، گاها مجموعه هايي خواهيد ديد كه بدون در نظر گرفتن پيوستگي از اجزاي ناهمگوني تشكيل شده اند. گروه IRANHFC با ارائه خدمات جامع و كامل كه درون مجموعه صورت مي گيرد به نيازهاي اساسي سرمايه گذاران در اين حوزه پاسخ داده و لذا كمبودها و كاستي ها را در اين حوزه پوشش داده است. يكي از مهمترين دلايل شكست فست فودها را جداي از استراتژي نا مناسب آنها مي توان در عدم دريافت مشاوره هاي صحيح كه گاها توسط افراد فاقد شرايط ارائه مي گردد ببينيد.شما مي توانيد همه روزه براي دريافت اطلاعات از خدمات گروه IRANHFC به دفتر مركزي اين گروه مراجعه نماييد.

فروش و گارانتي تجهيزات كافي شاپ

فروش، نصب و پشتيباني تجهيزات فست فود

در زمان راه اندازي فست فود سرمايه گذاران اقدام به خريد ماشين آلات و تجهيزات براي فست فود خود مي نمايند، كه اين مهم همواره با آنها تا زمان پايان فعاليتشان ادامه دارد. بدين ترتيب بديهي است كه بايد دقت لازم را در اين حوزه داشته باشند تا بتوانند خريد بهتر و موفق تري را داشته باشند.

با توجه به كمبود اطلاعات در اين حوزه و آگاهي كم مشتريان مي توان اين مورد را يكي از چالشي ترين حوزه هاي اين صنعت برشمرد. مشاوره هاي دقيق و نت گروه IRANHFC در اين زمينه كه با  گارانتي مشاوره همراه مي باشد مي تواند خيال شما را از اين بابت راحت نمايد. شايان ذكر است اين گروه با واردات مستقيم تجهيزات آشپزخانه از كشورهاي مبدا و ارائه گارانتي ۱۵ ماه و قيمت رقابتي در بازار اين امكان و امنيت خاطر را براي سرمايه گذاران در اين حوزه ايجاد نموده است.

طراحي دكوراسيون داخلي فست فود

امروزه دكوراسيون يكي از آيتم هاي قابل سنجش و مقايسه اي در رستورانها و فست فود ها شده است.

گاها مشاهده ميشود كه يك دكوراسيون برتر مي تواند انتخاب مشتريان را براي مراجع به يك فست فود عوض كند. لذا پيشنهاد مي گردد در مرحله راه اندازي فست فود خود از افكتهاي خلاقانه استفاده نماييد. البته براي آن دسته از دوستاني كه از مغازه هاي استيجاري استفاده مي نمايند اين مهم اهميت دو چنداني پيدا مي كند، زير به طور مشخص نمي توان در مورد مدت زمان حضور اين دسته از سرمايه گذاران در محل مورد اجاره صحبت نمود، ولي مديريت ريسك در سرمايه گذاري براي اين دسته از دوستان اهميت دو چنداني پيدا مي كند. اطلاعات بيشتر در خصوص فست فود از ويكيپديا.

راه اندازي فست فود
 

IRANHFC (متخصص راه‌اندازي فست فود) با ارائه خدمات نوين، جامع و كامل در صنعت فست فود بر پايه دانش آكادميك و تجربه سال‌هاي متمادي و اجراي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، با ارائه خدمات گسترده بصورتي كه سرمايه‌گذاران و صاحبان مشاغل در اين صنف هيچ‌گونه كاستي ازنظر تنوع در خدمات احساس ننمايند، A تا Z پروژه‌هاي راه اندازي فست فودهاي كوچك و بزرگ را اجرا مي‌كند.

تجهيزات فست فود
 

از آيتم‌هاي مهم در راه‌اندازي يك فست فود، خريد تجهيزات آشپزخانه فست فود است كه از ابعاد مختلفي داراي اهميت مي‌باشد، تجهيزات فست فود بايد مناسب با نياز باشد، توانايي پاسخگويي در اوج فروش را داشته بايد و هزينه آن نيز توجيه اقتصادي داشته باشد. هزينه تجهيزات فست فود به متراژ محل، نوع مالكيت، برنامه استراتژيك، تعداد مشتريان، سرمايه، مهارت و هزينه پرسنل و … بستگي دارد.

مهندس عباس حسيني
 
 • ليسانس صنايع غذايي (كنترل كيفيت).
 • كارشناس ارشد مديريت اجرايي.
 • مدارك دوره‌هاي حرفه اي و بين المللي.
 • طراح رسپي و غذاهاي فست فودي.
 • مدير پروژه‌هاي فود كورت در ايران.
 • صاحب امتياز برندهاي كيپو و رونفيله.
 • موسس و مدير گروه IRANHFC.
 • سرآشپز و از اساتيد آموزش فست فود.
تماس با IRANHFC
 

جهت كسب اطلاعات بيشتر، مشاوره رايگان، استعلام قيمت تجهيزات آشپزخانه و تعرفه خدمات راه اندازي فست فود، تماس بگيريد

تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷ – ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷

آدرس: تهران خيابان شريعتي بالاتر از سيدخندان خيابان خواجه عبدالله انصاري تقاطع ابوذر غفاري پلاك ۵۰.

خدمات تخصصي راه اندازي فست فود


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 2 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

با سالها تجربه و با پروژه‌هاي موفق در راه اندازي فست فود، كافي شاپ و رستوران، متخصص در ارائه خدمات حرفه‌اي هستيم.

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی
 

وبسايت مجموعه ايران اچ اف سي با عنوان راه اندازي فست فود

وبسايت مجموعه ايران اچ اف سي با عنوان راه اندازي فست فود: كلاس آموزش فست فود سرآشپز عباس حسيني IRANHFC فست فود زنجيره اي رونفيله فروش تجهيزات فست فود راه اندازي فست فود و رستوران مشاوره و راه اندازي فست فود كلاس آموزش فست فود راه اندازي فست فود از صفر تا صد فروش و […]

عباس حسيني IRANHFC | راه اندازي فست فود

مهندس عباس حسيني ليسانس صنايع غذايي (كنترل كيفيت). كارشناس ارشد مديريت اجرايي. مدارك دوره‌هاي حرفه اي و بين المللي. طراح رسپي و غذاهاي فست فودي. مدير پروژه‌هاي فود كورت در ايران. صاحب امتياز برندهاي كيپو و رونفيله. موسس و مدير گروه IRANHFC. سرآشپز و از اساتيد آموزش فست فود.

مهندس عباس حسيني IRANHFC

مهندس عباس حسيني ليسانس صنايع غذايي (كنترل كيفيت). كارشناس ارشد مديريت اجرايي. مدارك دوره‌هاي حرفه اي و بين المللي. طراح رسپي و غذاهاي فست فودي. مدير پروژه‌هاي فود كورت در ايران. صاحب امتياز برندهاي كيپو و رونفيله. موسس و مدير گروه IRANHFC. سرآشپز و از اساتيد آموزش فست فود.

گالري تصاوير راه اندازي فست فود عباس حسيني

مهندس عباس حسيني ليسانس صنايع غذايي (كنترل كيفيت). كارشناس ارشد مديريت اجرايي. مدارك دوره‌هاي حرفه اي و بين المللي. طراح رسپي و غذاهاي فست فودي. مدير پروژه‌هاي فود كورت در ايران. صاحب امتياز برندهاي كيپو و رونفيله. موسس و مدير گروه IRANHFC. سرآشپز و از اساتيد آموزش فست فود.

گالري تصوير IRANHFC (عباس حسيني)

مهندس عباس حسيني ليسانس صنايع غذايي (كنترل كيفيت). كارشناس ارشد مديريت اجرايي. مدارك دوره‌هاي حرفه اي و بين المللي. طراح رسپي و غذاهاي فست فودي. مدير پروژه‌هاي فود كورت در ايران. صاحب امتياز برندهاي كيپو و رونفيله. موسس و مدير گروه IRANHFC. سرآشپز و از اساتيد آموزش فست فود.

راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود سلام بازديد كننده گرامي خوش آمديد وبسايت IRANHFC در مورد راه اندازي فست فود موفق و به سود رساندن آن  افتتاح شده است. و يك سري موضوعات و تجربيات واقعي ما از اين شغل و همچنين استفاده از تجارب شخصي ديگر دوستان و افراد موفق در اين صنف  مي باشد.  فلسفه راه اندازي […]

راه اندازي فود كورت

ضوابط طراحي فود كورت مشاوره راه اندازي فست فود دانلود پلان فود كورت هزينه راه اندازي فست فود راه اندازي فست فود بيرون بر راه اندازي فست فود كوچك راه اندازي فودكورت ها جزء مشاغل پردرآمد به حساب مي آيند. مراحل راه اندازي فودكورت ها شامل طراحي، تأمين قطعات، پشتيباني و ارائه خدمات مي شود. […]

دوره آموزش فست فود حرفه اي

آموزش فست فود حرفه اي در تهران كلاس هاي آموزش فست فود در تهران دوره هاي آموزش فست فود كانال آموزش فست فود دوره هاي آموزش فست فود با مدرك بين المللي دوره آموزش فست فود آموزش فست فود حرفه اي دوره فست فود حرفه اي اگر شما به دنبال آموزش فست‌فود هستيد و يا […]

تجهيزات فست فود

تجهيزات رستوران تجهيزات فست فود تجهيزات آماده سازي فست فود تجهيزات پخت فست فود تجهيزات نگهداري فست فود تجهيزات شستشوي فست فود توليدي تجهيزات فست فود تجهيزات فست فود مركز تجهيزات فست فود تجهيزات فست فود سيار تجهيزات مورد نياز فست فود فروش تجهيزات فست فود وسايل فست فود لوازم مورد نياز فست فود شامل […]

راه اندازي فست فود

برآورد هزينه راه اندازي فست فود مراحل قانوني راه اندازي فست فود هزينه تقريبي راه اندازي فست فود راه اندازي فست فود بيرون بر راه اندازي رستوران قرارداد راه اندازي فست فود ميانگين درامد فست فود چگونه فست فود راه اندازي كنيم؟ انتخاب راه و روش اصولي در راه اندازي فست فود از مهمترين عوامل مي باشد. معمولا […]

 

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 22 ] [ امتیاز : 1 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

با آزمايش و خطا پيش بريد اگر عمر نوح و گنج قارون داريد يا ...

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی

راه اندازي فست فود

گروه تخصصي فروش تجهيزات فست فود و راه اندازي فست فود حسيني (IRANHFC) با ارائه خدمات نوين در جهت توسعه صنعت فست فود و غذاي سالم بر پايه دانش آكادميك و سالها تجربه در مشاوره، تجهيز و راه اندازي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، صفر تا صد پروژه‌هاي راه اندازي فست فود را اجرا ميكند. IRANHFC با راه اندازي فست فودهاي كوچك و بزرگ با بالاترين سطح كيفي به موفقيت هرچه بيشتر مي‌انديشد.

راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود

گروه تخصصي فروش تجهيزات فست فود و راه اندازي فست فود حسيني (IRANHFC) در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات در حوزه فست فود و رستوران تاسيس شد. ايران اچ اف سي پيشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه اي در عرصه راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود است. تمامي مواردي كه براي راه اندازي يك فست فود حرفه اي، كافي شاپ يا رستوران ايتاليايي بايد مورد توجه قرار گيرد توسط گروه اجرا ميشود. گروه تخصصي راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود IRANHFC با توجه به چشم انداز تهيه شده توسط مديريت ارشد گروه (مهندس عباس حسيني) مشاور و مجري در راه اندازي فست فودهاي كوچك و بزرگ، كافي شاپ، رستوران ايتاليايي و رستوران ارگانيك است. نظر به واردات مستقيم تجهيزات فست فود و رستوران و همچنين توليد كالاي مرغوب ايراني، به طور جامع به نيازهاي صنعت فست فود پاسخ داده است. خدمات مشاوره راه اندازي فست فود، سرمايه گذاري و جذب سرمايه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهيزات آشپزخانه صنعتي، پشتيباني از تجهيزات و تأمين مواد اوليه، طراحي دكوراسيون فست فود، طراحي منوي غذاي فست فود و ارزش غذايي آنها، برندسازي و واگذاري نمايندگي فست فودهاي معروف و … از جمله خدمات گروه ايران اچ اف سي در صنعت فست فود و رستوران است ...

مشاوره راه اندازي فست فود 
 

خدمات راه اندازي فست فود

خدمات مشاوره راه اندازي فست فود، سرمايه گذاري و جذب سرمايه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهيزات آشپزخانه صنعتي، پشتيباني از تجهيزات و تأمين مواد اوليه، طراحي دكوراسيون فست فود، طراحي منوي غذاي فست فود و ارزش غذايي آنها، برندسازي و واگذاري نمايندگي فست فودهاي معروف و … از جمله خدمات گروه ايران اچ اف سي در صنعت فست فود و رستوران مي‌باشد.

طراحي دكوراسيون فست فود

دكوراسيون فست فود

طراحي سه بعدي در فضاي ۳DMAX و اجراي تخصصي دكوراسيون فست فود و رستوران توسط تيم مجرب IRANHFC با رزومه درخشان در اين حوزه كه مملو از خلاقيت و افكتهاي زيبا ميباشد، در كنار قيمت تمام شده اقتصادي به فست فودها و رستورانها ارائه ميشود.

طراحي دكوراسيون فست فود

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود

تجهيزات فست فود

واردات تجهيزات با كيفيت از برندهاي معتبر جهاني به همراه تاييديه اداره استاندارد جمهوري اسلامي ايران از كشورهاي توليد كننده به همراه توليد كالاي با كيفيت ايراني كه توسط مهندسين داخلي انجام ميشود و همراه با گارانتي شايسته براي مشتري ايراني ارئه ميشود.

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود

راه اندازي فست فود از صفر تا صد

راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود فرآيندي است پيچيده كه توسط مهندسين و متخصصين اين حرفه با تخصص هاي گوناگون از صفر تا صد انجام مي گردد.تيم IRANHFC با حضور متخصصين خبره اين صنعت اقدام به ارائه مشاوره هاي تخصصي به كارآفرينان هوشمند مي نمايد.

راه اندازي فست فود از صفر تا صد

طراحي منوي فست فود

تهيه ليست غذاهاي قابل ارائه با توجه به تجهيزات و فضاي موجود، آموزش دستور غذاي مشخص شده در منوي غذاي فست فود، تنظيم رسپي و تعيين گرماژ مواد اوليه غذاهاي منوي فست فود، تعيين برند مواد و معرفي بهترين تامين كننده مواد اوليه فست فود، برآورد قيمت تمام شده هر يك از غذاهاي موجود در منوي فست فود، آموزش و ارائه رسپي برگرها، انواع ساندويچ، سس‌ها، سوخاري و …

آموزش رسپي فست فود

آموزش رسپي فست فود

 
با آزمايش و خطا پيش بريد اگر عمر نوح و گنج قارون داريد يا ...
مشاوره رايگان بگيريد

مشاوره راه اندازي‌ فست‌فود

گروه تخصصي راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود IRANHFC در راستاي ارائه خدمات بهتر به مشتريان با دريافت نمايندگي برندهاي معتبر ماشين آلات از سرتاسر جهان و توليد ملزومات آشپزخانه در داخل كشور در جهت برآورده نمودن نيازهاي اساسي مشتريان مي‌باشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر، مشاوره رايگان، خريد تجهيزات و پشتيباني با ما تماس بگيريد

 

اطلاعات تماس گروه تجهيز و راه اندازي فست فود حسيني

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷

تلفن همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷

آدرس دفتر مركزي: تهران خيابان شريعتي بالاتر از سيدخندان خيابان خواجه عبدالله انصاري خيابان ابوذر غفاري شمالي پلاك ۵۰.

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 14 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

گروه IRANHFC توسط مهندس عباس حسيني در سال ۱۳۸۶ پايه گذاري شد.

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی

درباره گروه IRANHFC

 

راه اندازي فست فود | تجهيزات فست فود

خدمات مشاوره راه اندازي فست فود، سرمايه گذاري و جذب سرمايه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهيزات آشپزخانه صنعتي، پشتيباني از تجهيزات و تأمين مواد اوليه، طراحي دكوراسيون فست فود، طراحي منوي غذاي فست فود و ارزش غذايي آنها، برندسازي و واگذاري نمايندگي فست فودهاي معروف و … از جمله خدمات گروه ايران اچ اف سي در صنعت فست فود و رستوران مي‌باشد.

راه اندازي فست فود تجهيزات فست فود
عباس حسيني راه اندازي فست فود و تجهيزات فست فود

معرفي گروه IRANHFC

 

راه اندازي فست فود و تجهيزات فست فود

گروه IRANHFC توسط مهندس عباس حسيني در سال ۱۳۸۶ پايه گذاري شد. اين گروه با هدف ارائه خدمات در حوزه فست فود و رستوران پا به عرصه صنعت غذا گذاشت. در ابتدا خدمات در قالب راه اندازي و مديريت مجموعه‌ها به مشتريان ارائه مي‌شد. گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود حسيني، متخصص در راه اندازي فست فود، پشتيباني و تأمين تجهيزات فست فود، پيشرو در ارائه خدمات حرفه‌اي در صنعت غذا و فست فود مي‌باشد. هرآنچه براي راه اندازي فست فود و پشتيباني فست فود حرفه‌اي لازم باشد توسط گروه IRANHFC انجام مي‌شود.

مهندس عباس حسيني

 

مدير و موسس گروه IRANHFC

مهندس عباس حسيني پس از دوازده سال فعاليت مستمر در صنعت فست فود، رستوران و كافي شاپ، در سال ۱۳۸۶ گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود (IRANHFC) را تاسيس كرد.

 • ليسانس صنايع غذايي گرايش كنترل كيفيت از دانشگاه شهيد بهشتي.
 • كارشناس ارشد مديريت اجرايي از سازمان مديريت صنعتي.
 • مدارك دوره‌هاي حرفه‌اي و بين المللي زير نظر اساتيد به نام دنيا.
 • طراح رسپي و مدير پروژه‌هاي فود كورت.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 21 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

چرا سررسيد و سالنامه رث گرافيك؟

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی

سالنامه و سررسيد رث گرافيك

موسسه رث گرافيك، تقويم، سالنامه و سررسيد 1399 خود را با استفاده از امكانات حرفه‌اي و دو دهه تجربه، توليد كرده و به معرض ديد صاحبان سليقه گذاشته است.

 
سالنامه و سررسيد رث گرافيك

سررسيد و سالنامه رث گرافيك

رث گرافيك، سال ۱۳۷۹ به‌عنوان توليدكننده سررسيد و سالنامه فعاليت خود را آغاز كرد و با كارگاه‌هاي مجهز در رشته‌هاي مختلف تبليغاتي، امكان ارائه خدمات، با كيفيت و كميت مناسب را دارد. از جمله امكانات رث مي‌توان به كـارگاه صحافي به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع جهت توليد سررسيد، سالنامه و دفاتر تحصيلي اشاره كرد. موسسه رث، سررسيد 1399، تقويم 99 و سالنامه 1399 خود را با استفاده از امكانات و تجارب 19 ساله، توليد كرده و به معرض ديد صاحبان سليقه مي‌گذارد.
 

سالنامه و سررسيد تبليغاتي ۱۳۹۹

موسسه رث گرافيك، سررسيد ۹۹، تقويم و سالنامه ۱۳۹۹ خود را توليد كرده و به معرض ديد صاحبان سليقه گذاشته است.

سالنامه و سررسيد ۱۳۹۹

كاتالوگ سررسيد و سالنامه

ليست قيمت سررسيد

 

 چرا سررسيد و سالنامه رث گرافيك؟

موسسه رث با كارگاه صحافي مجهز و دو دهه تجربه، آماده ارائه سررسيد و سالنامه تبليغاتي به سازمان‌ها و شركت‌هاي دولتي و خصوصي است.

19

سال تجربه موفق

رث گرافيك، دو دهه فعاليت مستمر در طراحي و توليد سالنامه و سررسيد تبليغاتي دارد.

27

مدل سررسيد و سالنامه

رث گرافيك، با ايجاد تنوع در طراحي سالنامه و سرسيد، جوابگوي سلايق مختلف است.

9

نوع هداياي تبليغاتي

رث گرافيك، هداياي تبليغاتي متنوع و كاربردي، براي بودجه‌هاي تبليغاتي متفاوت فراهم آورده است.

150

مشتري وفادار

رث گرافيك با تحقيق و توسعه و كنترل مداوم كيفيت موفق به جلب اعتماد مشتريان شده است.

 

رث گرافيك (توليدكننده سالنامه و سررسيد)

هر چه بيشتر به ايام عيد نوروز ۱۳۹۹ نزديك مي‌شويم، تكاپوي مديران در انتخاب و خريد هداياي تبليغاتي افزايش مي‌يابد. تنوع و گستردگي هداياي تبليغاتي با قيمت و كيفيت گوناگون انتخاب را سخت مي‌كند. يكي از هداياي ارزنده تبليغاتي از دير باز سررسيد، سالنامه و تقويم بوده است. سالنامه و سررسيدهاي تبليغاتي سال ۱۳۹۹ رث گرافيك از هم اكنون در دست طراحي و توليد است. با چشم اندازي به سوي خدمات ويژه، كيفيتي مرغوب و نفيس، در خدمت شما عزيزان خواهيم بود.

 

راهنماي انتخاب سررسيد تبليغاتي مناسب

 

سالنامه يا سررسيد چيست؟

قطع (سايز) مناسب سررسيد و سالنامه چيست؟

چگونه سررسيدهاي عمومي را سفارشي سازي كنيم؟

سررسيد عمومي سفارشي سازي شده يا سررسيد اختصاصي؟

كدام مؤسسه بهترين سررسيد و سالنامه را توليد مي‌كند؟

بهترين زمان براي سفارش سررسيد چه زماني است؟

جلد مناسب سررسيد و سالنامه چيست؟

انواع صحافي سررسيد و سالنامه چيست؟

راه‌هاي حك لوگو روي سررسيد و سالنامه چيست؟

انواع تقويم روميزي چيست؟


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 29 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|