تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
گروه IRANHFC خدمات گسترده و حرفه اي را در حوزه راه اندازي و تجهيز فست فود ارائه ميدهد.

گروه IRANHFC خدمات گسترده و حرفه اي را در حوزه راه اندازي و تجهيز فست فود ارائه ميدهد.

2020-02-28T02:27:26+00:00
:
ولقان حسینی
خدمات تخصصي راه اندازي فست فود از صفر تا صد
 
مشاوره آموزش و راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود

 
مشاوره، آموزش و راه اندازي فست فود
فروش، نصب و گارانتي تجهيزات فست فود

تجهيزات فست فود

 
فروش، نصب و گارانتي تجهيزات فست فود
طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي فست فود

دكوراسيون فست فود

 
طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي فست فود
آموزش دستور غذاي فست فودي

طراحي منو فست فود

 
ارائه و آموزش رسپي مخصوص فست فود

تجهيز و راه اندازي فست فود

گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود IRANHFC

با توجه به رقابتي شدن صنعت غذا مخصوصا در صنعت فست فود و حاشيه بالاي سود اين كسب و كار كه سبب شده افراد غير متخصص نيز وارد اين صنف شوند، نياز مبرم و حياتي به مشاوره در اين كسب و كار احساس ميگردد.

گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود IRANHFC با توان بالاي مشاوره و اجرا ميتواند به طور چشمگيري ريسك سرمايه گذاري در فست فود را پايين آورده و ضريب احتمال موفقيت را در پروژه شما بالاتر برده و در حقيقت بيمه اي مطمئن براي سرمايه گذاري شما باشد.

گاها برخي از افراد با ايده هاي بسيار خلاقانه در صنعت فست فود كه شايد در برخي از فست فودها نيز اجرا ميشود تصميم به راه اندازي فست فود خود ميگيرند، قافل از اينكه تفاوت در هر مجموعه است يا به طور شفاف تر برحسب مورد بودن هر فست فودي كه راه اندازي ميشود غير قابل انكار و چشم پوشيست. گروه IRANHFC خدمات گسترده و حرفه اي را در حوزه راه اندازي و تجهيز فست فود ارائه ميدهد.

طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ

مشاوره و راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود، فرآيندي است جامع و كامل در راستاري استارت يك كسب و كار، كه در صنعت فست فود غالبا شامل مطالعات مقدماتي، دكوراسيون، تجهيزات، آموزش و بازاريابي مي باشد.

اهميت پيوستگي طرح از ابتداي پروژه تا به انتها يكي از فاكتورهاي مهم و كليدي در هر راه اندازي مي باشد، گاها مجموعه هايي خواهيد ديد كه بدون در نظر گرفتن پيوستگي از اجزاي ناهمگوني تشكيل شده اند. گروه IRANHFC با ارائه خدمات جامع و كامل كه درون مجموعه صورت مي گيرد به نيازهاي اساسي سرمايه گذاران در اين حوزه پاسخ داده و لذا كمبودها و كاستي ها را در اين حوزه پوشش داده است. يكي از مهمترين دلايل شكست فست فودها را جداي از استراتژي نا مناسب آنها مي توان در عدم دريافت مشاوره هاي صحيح كه گاها توسط افراد فاقد شرايط ارائه مي گردد ببينيد.شما مي توانيد همه روزه براي دريافت اطلاعات از خدمات گروه IRANHFC به دفتر مركزي اين گروه مراجعه نماييد.

فروش و گارانتي تجهيزات كافي شاپ

فروش، نصب و پشتيباني تجهيزات فست فود

در زمان راه اندازي فست فود سرمايه گذاران اقدام به خريد ماشين آلات و تجهيزات براي فست فود خود مي نمايند، كه اين مهم همواره با آنها تا زمان پايان فعاليتشان ادامه دارد. بدين ترتيب بديهي است كه بايد دقت لازم را در اين حوزه داشته باشند تا بتوانند خريد بهتر و موفق تري را داشته باشند.

با توجه به كمبود اطلاعات در اين حوزه و آگاهي كم مشتريان مي توان اين مورد را يكي از چالشي ترين حوزه هاي اين صنعت برشمرد. مشاوره هاي دقيق و نت گروه IRANHFC در اين زمينه كه با  گارانتي مشاوره همراه مي باشد مي تواند خيال شما را از اين بابت راحت نمايد. شايان ذكر است اين گروه با واردات مستقيم تجهيزات آشپزخانه از كشورهاي مبدا و ارائه گارانتي ۱۵ ماه و قيمت رقابتي در بازار اين امكان و امنيت خاطر را براي سرمايه گذاران در اين حوزه ايجاد نموده است.

طراحي دكوراسيون داخلي فست فود

امروزه دكوراسيون يكي از آيتم هاي قابل سنجش و مقايسه اي در رستورانها و فست فود ها شده است.

گاها مشاهده ميشود كه يك دكوراسيون برتر مي تواند انتخاب مشتريان را براي مراجع به يك فست فود عوض كند. لذا پيشنهاد مي گردد در مرحله راه اندازي فست فود خود از افكتهاي خلاقانه استفاده نماييد. البته براي آن دسته از دوستاني كه از مغازه هاي استيجاري استفاده مي نمايند اين مهم اهميت دو چنداني پيدا مي كند، زير به طور مشخص نمي توان در مورد مدت زمان حضور اين دسته از سرمايه گذاران در محل مورد اجاره صحبت نمود، ولي مديريت ريسك در سرمايه گذاري براي اين دسته از دوستان اهميت دو چنداني پيدا مي كند. اطلاعات بيشتر در خصوص فست فود از ويكيپديا.

راه اندازي فست فود
 

IRANHFC (متخصص راه‌اندازي فست فود) با ارائه خدمات نوين، جامع و كامل در صنعت فست فود بر پايه دانش آكادميك و تجربه سال‌هاي متمادي و اجراي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، با ارائه خدمات گسترده بصورتي كه سرمايه‌گذاران و صاحبان مشاغل در اين صنف هيچ‌گونه كاستي ازنظر تنوع در خدمات احساس ننمايند، A تا Z پروژه‌هاي راه اندازي فست فودهاي كوچك و بزرگ را اجرا مي‌كند.

تجهيزات فست فود
 

از آيتم‌هاي مهم در راه‌اندازي يك فست فود، خريد تجهيزات آشپزخانه فست فود است كه از ابعاد مختلفي داراي اهميت مي‌باشد، تجهيزات فست فود بايد مناسب با نياز باشد، توانايي پاسخگويي در اوج فروش را داشته بايد و هزينه آن نيز توجيه اقتصادي داشته باشد. هزينه تجهيزات فست فود به متراژ محل، نوع مالكيت، برنامه استراتژيك، تعداد مشتريان، سرمايه، مهارت و هزينه پرسنل و … بستگي دارد.

مهندس عباس حسيني
 
  • ليسانس صنايع غذايي (كنترل كيفيت).
  • كارشناس ارشد مديريت اجرايي.
  • مدارك دوره‌هاي حرفه اي و بين المللي.
  • طراح رسپي و غذاهاي فست فودي.
  • مدير پروژه‌هاي فود كورت در ايران.
  • صاحب امتياز برندهاي كيپو و رونفيله.
  • موسس و مدير گروه IRANHFC.
  • سرآشپز و از اساتيد آموزش فست فود.
تماس با IRANHFC
 

جهت كسب اطلاعات بيشتر، مشاوره رايگان، استعلام قيمت تجهيزات آشپزخانه و تعرفه خدمات راه اندازي فست فود، تماس بگيريد

تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷ – ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷

آدرس: تهران خيابان شريعتي بالاتر از سيدخندان خيابان خواجه عبدالله انصاري تقاطع ابوذر غفاري پلاك ۵۰.

خدمات تخصصي راه اندازي فست فود


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 35 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|